Sukcesywna dostawa wody mineralnej w sezonie letnim na potrzeby Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 23
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie na dostawę wody mineralnej w sezonie letnim. Tryb: zapytanie ofertowe. Termin składania ofert: 22.06.2026 do 9:00. Zamawiający: Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej. Brak podanej wartości szacunkowej i szczegółowych wymagań w treści ogłoszenia.
Treść ogłoszenia
zapytanie ofertowe OFIN.262.11.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Strona korzysta z plików
cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką prywatności
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików
cookies
w Twojej przeglądarce.
Zamknij informację o
cookies
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Mapa serwisu
zapytanie ofertowe OFIN.262.11.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Sąd Rejonowy
w Dąbrowie Górniczej
Wyszukiwarka
Wyszukiwana fraza
Szukaj
Ustawienia
Zmień kontrast
Czcionka
Powiększ czcionkę
Biuletyn Informacji Publicznej
otwiera się w nowym oknie
Ogłoszenia
expand menu Ogłoszenia
Aktualności i komunikaty
Ogłoszenia sądowe
Ogłoszenia komornicze
Działalność sądu
expand menu Działalność sądu
Podstawa działania
Siedziba i godziny urzędowania
Struktura organizacyjna
Kierownictwo, organy sądu
Praca w sądzie
Zamówienia publiczne
Majątek i dochody jednostki
Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu
Obsługa interesanta
expand menu Obsługa interesanta
Załatw sprawę przez internet
Informacje dodatkowe dla interesantów
Opłaty
Orzecznictwo
Dostęp do informacji publicznej
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych (RODO)
Informacje dodatkowe
expand menu Informacje dodatkowe
Przyjazny pokój przesłuchań
Inne
Redakcja
Strona główna BIP
otwiera się w nowym oknie
Jednostka nadrzędna
Ważne linki
Pomoc prawna
Mediacje
Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami
Ankieta oceny satysfakcji interesanta
Rodzina 800+
otwiera się w nowym oknie
Niebieska linia
otwiera się w nowym oknie
Strona główna
Działalność sądu
Zamówienia publiczne
zapytanie ofertowe OFIN.262.11.2026
zapytanie ofertowe OFIN.262.11.2026
Link do artykułu został skopiowany do schowka.
×
Nazwa:
Sukcesywna dostawa wody mineralnej w sezonie letnim na potrzeby Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Oznaczenie postępowania:
OFIN.262.11.2026
Tryb:
zapytanie ofertowe
Termin składania ofert:
22 czerwca 2026 r. do godz. 900
Dokumentacja:
Zaproszenie do skladania ofert - woda(PLIK PDF, 105Kb)
Załącznik nr 1 - formularz ofertowy(PLIK WORD, 27Kb)
Załącznik nr 2 - wzór umowy(PLIK PDF, 276Kb)
Załącznik nr 3 - klauzula informacyjna (PLIK WORD, 22Kb)
Rozstrzygnięcie postępowania:
b/d
Osoba kontaktowa:
Marta Kostecka
Drukuj informację
otwiera się w nowym oknie
Rozwiń rejestr zmian
Rejestr zmian dla: zapytanie ofertowe OFIN.262.11.2026
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-06-17 13:58:00
Publikacja w dniu:
2026-06-17 13:58:00
Zmiany:
Podejrzyj
Informacje
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Kontakt z administratorem
Pomoc
Deklaracja dostępności
Dane teleadresowe
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 23
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 295-94-65
NIP 629-15-22-610
Regon 000 322 063
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.
2026
Copyright by
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: Sukcesywna dostawa wody mineralnej w sezonie letnim
Dostawa wody mineralnej dla potrzeb Sądu Rejonowego w sezonie letnim.
Dokumenty (7)
- Zaproszenie do skladania ofert - woda(PLIK PDF, 105Kb)pdf
- Załącznik nr 1 - formularz ofertowy(PLIK WORD, 27Kb)doc
- Załącznik nr 2 - wzór umowy(PLIK PDF, 276Kb)pdf
- Załącznik nr 3 - klauzula informacyjna (PLIK WORD, 22Kb)docx
- Podejrzyjpdf
- Informacja o wyborze najlepszej oferty (Plik PDF, 78 KB)pdf
- Podejrzyjpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.