Burmistrz Suraża ogÅasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego (pożarniczego), marki RENAULT, model G270 Manager, rok produkcji 1996
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W SURAŻU, Suraż (województwo podlaskie)
Budżet gminy Suraż 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Suraż, dnia 12.05.2026 r.
Burmistrz Suraża ogÅasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego (pożarniczego), marki RENAULT, model G270 Manager, rok produkcji 1996
Przedmiotem sprzedaży jest samochód specjalny (pożarniczy), model 004, rok produkcji 1996 numer identyfikacyjny (VIN) VF6BA02A000024141, nr rejestracyjny BIA EY16, data pierwszej rejestracji: 06/02/1996, wskazanie drogomierza 48 594 km, okres eksploatacji pojazdu (06.02.1996 – 12.05.2026) 363 miesiÄ ce, rodzaj pojazdu: specjalistyczny (pożarniczy), 4 drzwiowy, 8 osobowy, rodzaj napÄdu 4x2, skrzynia biegów manualna, liczba osi: 2, rozstaw osi 4400 mm, rodzaj zabudowy: furgon kontenerowy, jednostka napÄdowa: z zapÅonem samoczynnym, pojemnoÅÄ: 9800 ccm, moc silnika 198 kW (269KM), liczba cylindrów: 6, ukÅad cylindrów: rzÄdowy, kolor: czerwony. Dane uzupeÅniajÄ ce: Samochód specjalistyczny posiada ważne badania techniczne do dnia: 06.05.2026 r. oraz ważne ubezpieczenie OC do dnia: 03.06.2026 r.
Cena wywoÅawcza: 79 000 zÅ brutto (sÅownie: siedemdziesiÄ t dziewiÄÄ tysiÄcy zÅotych) w tym podatek VAT 23% tj. 14 772,36 zÅ
Warunkiem przystÄ pienia do przetargu jest zÅożenie pisemnej oferty w zamkniÄtej kopercie w terminie do dnia 19.06.2026 r. do godz. 12:00 w sekretariacie UrzÄdu Miejskiego w Surażu, ul. 11 Listopada 16, 18-105 Suraż z dopiskiem „Oferta na zakup samochodu specjalistycznego (pożarniczego) model G 270 Manager. Nie otwieraÄ przed 19.06.2026r. godz. 12:00”.
Otwarcie ofert nastÄ pi w dniu 19.06.2026r. o godzinie 12:30 w budynku UrzÄdu Miejskiego w Surażu, ul. 11 Listopada 16, pokój nr 8. Otwarcie ofert jest jawne.
Informacje dodatkowe:
Kryterium wyboru oferty:
Najwyższa zaoferowana cena, która nie może byÄ niższa od ceny wywoÅawczej. W przypadku ustalenia, że kilku oferentów zaproponowaÅo tÄ samÄ cenÄ, komisja przetargowa przeprowadzi przetarg w formie licytacji przy udziale tych oferentów – jako dalszy ciÄ g przetargu pisemnego. W takim przypadku oferenci zostanÄ poinformowani o terminie i miejscu kontynuacji przetargu w formie licytacji. Ustala siÄ wysokoÅÄ postÄ pienia w licytacji o 1% ceny wywoÅawczej. ZÅożenie jednej, ważnej oferty wystarcza do przeprowadzenia przetargu. WyÅoniony w przetargu nabywca samochodu jest zobowiÄ zany w terminie 7 dni od dnia rozstrzygniÄcia przetargu (podpisania protokoÅu) do dokonania wpÅaty zaoferowanej ceny pojazdu na konto Gminy Suraż, Nr 07 8081 0009 0000 1108 2000 0030 Bank SpóÅdzielczy w Åapach, OddziaÅ w Surażu. O terminie i miejscu podpisania umowy nabywca zostanie poinformowany przez sprzedajÄ cego.
Wydanie przedmiotu sprzedaży nastÄ pi w miejscu wyznaczonym przez organizatora przetargu na terenie gminy Suraż po uprzednim podpisaniu umowy sprzedaży i zapÅaceniu ceny. Wszelkie koszty zwiÄ zane z zawarciem umowy sprzedaży ponosi nabywca.
Przed przystÄ pieniem do przetargu uczestnik powinien zapoznaÄ siÄ ze stanem technicznym pojazdu – po uprzednim ustaleniu terminu. Uprawnionym do kontaktu w zakresie udostÄpnienia przedmiotu przetargu jest Pan Åukasz Laskowski tel. 85 650 35 97. SprzedajÄ cy nie odpowiada za ukryte wady pojazdu oraz wady zwiÄ zane z jego zużyciem.
SprzedajÄ cy zastrzega sobie prawo odstÄ pienia od przetargu lub unieważnienia go bez podania przyczyny.
BURMISTRZ SURAŻA
HENRYK ÅAPIÅSKI
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.