Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego - samochodu specjalnego pożarniczego marki MERCEDES-BENZ 1017 - stanowiącego własność Gminy Stupsk
Zamawiający: URZĄD GMINY STUPSK, Stupsk (województwo mazowieckie)
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego -... Przetargi Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Wyszyny Kościelne Plan postępowań o udzielenie zamówień na 2022 rok Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego - samochodu specjalnego pożarniczego marki MERCEDES-BENZ 1017 - stanowiącego własność Gminy Stupsk Załączniki Ogłoszenie o sprzedaży 770.71 KB pdf Pobierz Formularz ofertowy 35 KB doc Pobierz Projekt umowy 43.5 KB doc Pobierz Unieważnienie 587.56 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 kwietnia 2022 15:14 Dokument wprowadzony do BIP przez: Aneta Milewska Ilość wyświetleń: 297 22 kwietnia 2022 09:13 ( Aneta Milewska ) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_przetargu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 kwietnia 2022 15:16 ( Aneta Milewska ) - Dodanie załącznika [umowazal2.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 kwietnia 2022 15:16 ( Aneta Milewska ) - Dodanie załącznika [formularz_ofertyzal1.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany) więcej » 06 kwietnia 2022 15:16 ( Aneta Milewska ) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_sprzedazy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 06 kwietnia 2022 15:14 ( Aneta Milewska ) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.