Najem lokalu użytkowego w Strzelcach Opolskich
Zamawiający: GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Strzelce Opolskie, Rynek 17
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego o powierzchni 66,85 m2 przy Rynku 17 w Strzelcach Opolskich. Cena wywoławcza: 25,00 zł/m2 netto. Termin składania ofert: 6 lipca 2026 r. o godz. 13:00. Wadium: 1670,00 zł.
Treść ogłoszenia
I przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu użytkowego przy Rynku 17 w Strzelcach opolskich
Status:
ogłoszony
Adres:
Rynek 17, 47-100 Strzelce Opolskie
Powierzchnia:
66,85
Cena wywoławcza za m
2
(netto):
25,00 zł
Data przetargu:
6 lipiec 2026, 13:00
Kwota wadium:
1 670,00 zł
Data wniesienia wadium:
3 lipiec 2026, 14:00
Pliki do pobrania:
Ogłoszenie o przetargu (PDF, 187.61 KB)
metryczka ››
Ilość pobrań: 1
Części zamówienia (1)
Część 0: Najem lokalu użytkowego
Najem lokalu użytkowego o powierzchni 66,85 m2 w Strzelcach Opolskich.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o przetargupdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.