wykaz + ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego
Zamawiający: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O.O. W WAŁCZU, Wałcz
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
wykaz + ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego Nawigacja Treść Narzędzia dostępności Biuletyn Informacji Publicznej Szukaj Szukaj Przełącz kontrast Przełącz rozmiar czcionki Przełącz podkreślenie odnośników BIP Przetargi Przetargi aktualne wykaz + ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego Informacje Podstawowe Organy Spółki Podstawa działalności Przedmiot działalności Sposób załatwiana spraw Ogłoszenia Przetargi Przetargi aktualne Przetargi zakończone Sprawozdania Majątek Oferty pracy Rejestry i ewidencja Menu główne Informacje Podstawowe Organy Spółki Podstawa działalności Przedmiot działalności Sposób załatwiana spraw Ogłoszenia Przetargi Przetargi aktualne Przetargi zakończone Sprawozdania Majątek Oferty pracy Rejestry i ewidencja Redakcja Krystyna Kalwasińska [adres e-mail dostępny w aplikacji] +48 67 258 50 53 Sandra Pułjanowska-Węgrzyn [adres e-mail dostępny w aplikacji] +48 67 258 50 53 wykaz + ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego Wprowadzono Wprowadzono: 16 kwiecień 2026, 07:18 Poprawiono Poprawiono: 21 maj 2026, 10:56 wykaz + przetarg na najem lokalu użytkowego w drodze przetargu nieograniczonego, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Wałcz: Ø pow. 113,34 m 2 położony w Wałczu, w budynku mieszkalno - usługowym przy ulicy Kilińszczaków 44/l.u. w Wałczu, Szczegóły Wprowadził Wprowadził: Krystyna Kalwasińska Wytworzył Wytworzył: Ireneusz Karol (sp. ds. ewidencji zasobów) Podmiot udostępniający Podmiot udostępniający: Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Wałczu Nadrzędna kategoria Nadrzędna kategoria: Przetargi Kategoria Kategoria: Przetargi aktualne Data publikacji Opublikowano: 16 kwiecień 2026, 07:18 Odsłony Odsłon: 132 Załączniki (3) Tytuł Rozszerzenie Rozmiar Dodający wykaz wykaz.pdf (72.20 KB) Dodający: Krystyna Kalwasińska pdf 72.20 KB Krystyna Kalwasińska ogłoszenie o przetargu ogłoszenie.pdf (159.54 KB) Dodający: Krystyna Kalwasińska pdf 159.54 KB Krystyna Kalwasińska wynik SKM_C450i26051914480.pdf (53.62 KB) Dodający: Krystyna Kalwasińska pdf 53.62 KB Krystyna Kalwasińska Historia zmian Opis Data Zmieniający Porównaj wynik Dodano załącznik wynik Data: 21-05-2026 10:56 Zmieniający: Krystyna Kalwasińska 21-05-2026 10:56 Krystyna Kalwasińska Porównaj przetarg Dodano załącznik wykaz Dodano załącznik ogłoszenie o przetargu Data: 16-04-2026 07:22 Zmieniający: Krystyna Kalwasińska 16-04-2026 07:22 Krystyna Kalwasińska Porównaj © 2026 GovArticle Oprogramowanie BIP - GovArticle Deklaracja dostępności Polityka prywatności
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.