Usługa sekwencjonowania całego genomu (WGS) i pozyskania danych metylacyjnych dla 200 próbek
Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych, Gronostajowa 9, 30-387 Kraków (dostawa danych)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę przygotowania bibliotek i sekwencjonowania całego genomu (WGS) metodą PacBio HiFi oraz pozyskania danych metylacyjnych dla 200 próbek ludzkiego DNA. Termin realizacji: do 50 dni od przesłania drugiej transzy próbek. Oferta składana elektronicznie do 25.06.2026 r. do godz. 12:00.
Treść ogłoszenia
Zaproszenie z dnia 17.06.2026 r. do składania ofert Opis : na wyłonienie Wykonawcy w zakresie usługi sekwencjonowania całego genomu oraz pozyskania danych metylacyjnych Nr sprawy : 80.272.171.2026 Termin składania ofert : 25.06.2026 , godzina 12:00 Kontakt : Piotr Molczyk, tel. 12 663-39-02, e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Status : ogłoszone Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-06-17 14:23
Piotr Molczyk
[0.12 MB] Zaproszenie do składania ofert - wersja pdf Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-06-17 14:23
Piotr Molczyk
[0.57 MB] Invitation to submit offers - doc. Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-06-17 14:23
Piotr Molczyk
[0.12 MB] Invitation to submit offers - pdf. Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-06-17 14:23
Piotr Molczyk
[0.57 MB]
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa sekwencjonowania całego genomu (WGS) i pozyskania danych metylacyjnych dla 200 próbek
Przygotowanie bibliotek i sekwencjonowanie WGS (PacBio HiFi) oraz zebranie danych metylacyjnych dla 200 próbek DNA.
Dokumenty (10)
- Zaproszenie do składania ofert - wersja edytowalna
- Zaproszenie do składania ofert - wersja pdf
- Invitation to submit offers - doc.
- Invitation to submit offers - pdf.
- Odpowiedzi na pytania
- ANSWERS TO QUESTIONS
- Odpowiedzi na pytania (2)
- ANSWERS TO QUESTIONS (2)
- ZAWIADOMIENIE o rozstrzygnięciu (wyniku) postępowania
- NOTIFICATION about the outcome of the proceedings
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.