I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż działki w Chobaninie
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI WIERUSZÓW, Wieruszów
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Chobanin
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,35 ha w Chobaninie (nr ewid. 457/2). Przeznaczenie: tereny mieszkaniowe z drobną działalnością gospodarczą (MP). Cena wywoławcza: 216 000 zł netto + 23% VAT. Wymagane wadium: 21 600 zł. Przetarg odbędzie się 25.05.2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wieruszowie.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 21 600,00 zł (10% ceny wywoławczej)
- Wpłata wadium przelewem na konto UM Wieruszów do 19.05.2026 r.
- Obowiązek zapłaty ceny jednorazowo przed aktem notarialnym
- Postąpienie min. 1% ceny wywoławczej (2 160,00 zł)
Treść ogłoszenia
Burmistrz Wieruszowa ogłasza I ustny przetarg nieograniczonyOpis nieruchomości:Przedmiot sprzedaży: Niezabudowana działka gruntu nr 457/2 w Chobaninie.Powierzchnia: 0,35 ha.Księga wieczysta: SR1W/00097838/6 (Sąd Rejonowy w Wieluniu).Stan prawny: Wolna od obciążeń i zobowiązań (Działy III i IV są czyste).Kształt i dojazd: Wydłużony prostokąt, dojazd drogą gruntową.Media w pobliżu: Sieć energetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna.Sąsiedztwo: Użytki rolne oraz nieruchomości zabudowane i niezabudowane.2. Przeznaczenie nieruchomościPlan miejscowy: MPZP Gminy Wieruszów (Uchwała nr XI/84/03 z dnia 23.09.2003 r.).Przeznaczenie: Tereny mieszkaniowe z drobną działalnością gospodarczą (symbol MP).3. Warunki przetarguCena wywoławcza: 216 000,00 zł.Minimalne postąpienie: 1% ceny wywoławczej (2 160,00 zł).Podatek VAT: Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczone 23% VAT.Płatność: Wylicytowana kwota płatna jest jednorazowo przed zawarciem aktu notarialnego.Ogłoszenie
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż działki nr 457/2 w Chobaninie
Sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,35 ha w Chobaninie.
Dokumenty (1)
- Ogłoszeniepdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.