Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Radzanowo
Zamawiający: URZĄD GMINY W RADZANOWIE, Radzanowo (województwo mazowieckie)
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową dostawę energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) do obiektów Gminy Radzanowo. Okres realizacji: 12 miesięcy (01.07.2026–30.06.2027). Kluczowe wymagania: posiadanie koncesji na obrót energią oraz umowy/koncesji na dystrybucję. Oferta składana elektronicznie. Kryteria oceny: cena (60%) i termin płatności faktur (40%).
Kluczowe wymagania
- Aktualna koncesja na obrót energią elektryczną
- Aktualna koncesja na dystrybucję lub umowa z OSD
- Składanie oferty wyłącznie elektronicznie przez Platformę Zamówień
- Wniesienie wadium w wysokości 16 000 zł
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową polegającą na świadczeniu... Przetargi Plan zamówień na 2026r. - wersja 6 Plan zamówień na 2026r. - wersja 7 Dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usugi przesyłu lub dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej do obiektów Gminy Radzanowo w okresie od 01.07.2026r. do 30.06.2027- RI.271.11.2026 Załączniki 08deb658-9579-6e6b-4b6e-b7000122e39b - RI.271.11.2026 - Ogłoszenie o zamówieniu 101.35 KB pdf Pobierz RI.271.11.2026 - SWZ zakup energii 365.82 KB pdf Pobierz RI.271.11.2026 - Załączniki do SWZ zakup energii 366.64 KB pdf Pobierz RI.271.11.2026 - Załączniki do SWZ zakup energii 202 KB doc Pobierz RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4b Ark kalk C12w do 30.06.2027 23.02 KB xlsx Pobierz RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4b Ark kalk C12w do 30.06.2027 687.67 KB pdf Pobierz RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4a Ark kalk C12w do 31.12.2026
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa energii elektrycznej
Kompleksowa dostawa energii (sprzedaż + dystrybucja) do 75 punktów odbioru Gminy Radzanowo w latach 2026-2027.
Dokumenty (40)
- 08deb658-9579-6e6b-4b6e-b7000122e39b - RI.271.11.2026 - Ogłoszenie o zamówieniu101.35KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - SWZ zakup energii365.82KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załączniki do SWZ zakup energii366.64KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załączniki do SWZ zakup energii202KBdocPobierzdoc
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4b Ark kalk C12w do 30.06.202723.02KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4b Ark kalk C12w do 30.06.2027687.67KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4a Ark kalk C12w do 31.12.202622.96KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4a Ark kalk C12w do 31.12.2026686.98KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3b Ark kalk C12b do 30.06.202723.39KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3b Ark kalk C12b do 30.06.2027305.89KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3a Ark kalk C12b do 31.12.202623.38KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3a Ark kalk C12b do 31.12.2026302.83KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2b Ark kalk C12a do 30.06.202723.35KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2b Ark kalk C12a do 30.06.2027289.74KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2a Ark kalk C12a do 31.12.202623.34KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2a Ark kalk C12a do 31.12.2026288.13KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1b Ark kalk C11 do 30.06.202756KBxlsPobierzxls
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1b Ark kalk C11 do 30.06.2027282.52KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1a Ark kalk C11 do 31.12.202656KBxlsPobierzxls
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1a Ark kalk C11 do 31.12.2026281.49KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik - umowa ogólna217.05KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Wykaz PPE Gminy Radzanowo459.19KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik - umowa ogólna - poprawiona215.25KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1a Ark kalk C11 do 31.12.2026 - poprawiony280.83KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1a Ark kalk C11 do 31.12.2026 - poprawiony55.5KBxlsPobierzxls
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1b Ark kalk C11 do 30.06.2027 - poprawiony281.86KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.1b Ark kalk C11 do 30.06.2027 - poprawiony55.5KBxlsPobierzxls
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2a Ark kalk C12a do 31.12.2026 - poprawiony287.37KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2a Ark kalk C12a do 31.12.2026 - poprawiony23.26KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2b Ark kalk C12a do 30.06.2027 - poprawiony288.97KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.2b Ark kalk C12a do 30.06.2027 - poprawiony23.28KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3a Ark kalk C12b do 31.12.2026 - poprawiony302.09KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3a Ark kalk C12b do 31.12.2026 - poprawiony23.3KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3b Ark kalk C12b do 30.06.2027 - poprawiony305.14KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.3b Ark kalk C12b do 30.06.2027 - poprawiony23.33KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4a Ark kalk C12w do 31.12.2026 - poprawiony141.6KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4a Ark kalk C12w do 31.12.2026 - poprawiony22.93KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4b Ark kalk C12w do 30.06.2027 - poprawiony141.6KBpdfPobierzpdf
- RI.271.11.2026 - Załącznik do Oferty Nr 1.4b Ark kalk C12w do 30.06.2027 - poprawiony22.96KBxlsxPobierzxlsx
- RI.271.11.2026 - Pytania i odpowiedzi130.99KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.