1 / 2019. Selektywna zbiórka odpadów w jednostkach oświatowych Gminy Brzesko.
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W BRZESKU, Brzesko (województwo małopolskie)
Budżet gminy Brzesko 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
Treść ogłoszenia
Przetargi,10.01.20191 / 2019. Selektywna zbiórka odpadów w jednostkach oświatowych Gminy [link dostępny w aplikacji]ik PDF informacja o udzieleniu zamó[link dostępny w aplikacji]RMACJA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA – USŁUGINAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO:Gmina Brzesko – Biuro Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w BrzeskuGłowackiego 51, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie. Tel. 14 6865172,Fax 14 66 30 545, e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji] strony internetowej:[link dostępny w aplikacji] PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I WIELKOŚCI ZAMÓWIENIACPV- 90.50.00.00-2Nazewnictwo wg CPV: usługi związane z odpadamiPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie dostarczenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w ilości 96 sztuk w tym z przeznaczeniem na: makulaturę 16 szt., plastik 33 szt., szkło 33 szt., i metal 14 szt. do 29 szkół i przedszkoli na terenie gminy Brzesko oraz do 4 jednostek gminnych.2.Odbieranie, transport i zagospodarowanie poszczególnych frakcji odpadów komunalnych selektywnych z pojemników z taką częstotliwością, aby pojemniki nie ulegały przepełnieniu.Utrzymania pojemników w czystości i minimum jednokrotnego mycia i dezynfekcji pojemników w okresie trwania umowy.III. NAZWA I ADRES WYKONAWCY Z KTÓRYM ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA:Nazwa i adres:Brzeskie Zakłady Komunalne Spółka z o.o. w Brzesku, ul. Słowackiego 1, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie.PODSTAWA PRAWNA I UZASADNIENIE WYBORU TRYBU UDZIELENIA ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI:Podstawa prawna:art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2018 r., poz. 1986 z późn. zm.) oraz art. 6d ust. 1 ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2018r., poz. 1454 z późn. zm. ).Uzasadnienie:Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki osobie prawnej, jeżeli zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 3 ust.1 pkt 1 – 3a ustawy Pzp i spełnione są łącznie następujące warunki:a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej: warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób,b) ponad 90 % działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a,c) w kontrolowanej osoby prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.Ponadto, zgodnie z przepisami znowelizowanej ustawy Prawo zamówień publicznych zmieniono treść ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2018 r., poz.1454 ) w zakresie art. 6d ust. 1, na mocy którego dopuszczono obok trybu przetargowego możliwość udzielenia zamówienia publicznego na wykonywanie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych w innym trybie – w tym, w trybie z wolnej ręki.W przedmiotowym zamówieniu wszystkie warunki określone w art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp zostały spełnione przez Brzeskie Zakłady Komunalne Spółkę z o.o.TERMIN REALIZACJI I CZAS TRWANIA UMOWY: 1.02.2019 – [link dostępny w aplikacji]RMACJA O TERMINIE I MIEJSCU OPUBLIKOWANIA OGŁOSZENIA O ZAMÓWIENIU (ART. 66 USTAWY PZP) nie publikowano.VII . INFORMACJA O TERMINIE I MIEJSCU OPUBLIKOWANIA OGŁOSZENIA O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA (ART. 95 UST. 1 I 2 USTAWY PZP):Ogłoszenie nr 510036260-N-2019 z dnia 25-02-2019 r.Niniejsza informacja posiada odpowiedni odnośnik w BIP.------------------------------------------------------------------------------------- Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.- wolna ręka - usługiponiżej kwot określonych w art. 11 ust. 8 upzpOgłoszenie nr 510036260-N-2019 z dnia 25-02-2019 r.Burmistrz Brzeska: Usługi w zakresie dostarczenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów do 29 szkół i przedszkoli na terenie gminy Brzesko oraz do 4 jednostek gminnych.OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - UsługiZamieszczanie ogłoszenia:obowiązkoweOgłoszenie dotyczy:zamówienia publicznegoZamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii EuropejskiejnieZamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:nieOgłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:nieSEKCJA I: ZAMAWIAJĄCYI. 1) NAZWA I ADRES:Burmistrz Brzeska, Krajowy numer identyfikacyjny 52390400000000, ul. ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie, państwo Polska, tel. 0-14 68 63 100, e-mail [adres e-mail dostępny w aplikacji], faks 0-14 66 305 45.Adres strony internetowej (url): [link dostępny w aplikacji] profilu nabywcy: [link dostępny w aplikacji] - menu: PRZETARGI/PROFIL NABYWCYI.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:Administracja samorządowaSEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIAII.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:Usługi w zakresie dostarczenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów do 29 szkół i przedszkoli na terenie gminy Brzesko oraz do 4 jednostek gminnych.Numer referencyjny(jeżeli dotyczy):OS.272.1.2019.MMII.2) Rodzaj zamówienia:UsługiII.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie dostarczenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w ilości 96 sztuk w tym z przeznaczeniem na: makulaturę 16 szt., plastik 33 szt., szkło 33 szt., i metal 14 szt. do 29 szkół i przedszkoli na terenie gminy Brzesko oraz do 4 jednostek gminnych. 2.Odbieranie, transport i zagospodarowanie poszczególnych frakcji odpadów komunalnych selektywnych z pojemników z taką częstotliwością, aby pojemniki nie ulegały przepełnieniu. 3. Utrzymania pojemników w czystości i minimum jednokrotnego mycia i dezynfekcji pojemników w okresie trwania umowy.II.4) Informacja o częściach zamówienia:Zamówienie było podzielone na części:nieII.5) Główny Kod CPV: 90500000-2SEKCJA III: PROCEDURAIII.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIAZamówienie z wolnej rękiIII.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupównieIII.3) Informacje dodatkowe:SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIAIV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 11/02/2019IV.2) Całkowita wartość zamówieniaWartość bez VAT 49632.00Waluta PLNIV.3) INFORMACJE O OFERTACHLiczba otrzymanych ofert: 1w tym:liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: 1liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: 0liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: 0liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIAZamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:nieNazwa wykonawcy: Brzeskie Zakłady Komunalne Spółka z o.o.Email wykonawcy: [adres e-mail dostępny w aplikacji] pocztowy: ul. Słowackiego 1Kod pocztowy: 32-800Miejscowość: BrzeskoKraj/woj.: małopolskieWykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:takWykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:nieWykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:nieIV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEMCena wybranej oferty/wartość umowy 53602.56Oferta z najniższą ceną/kosztem 53602.56Oferta z najwyższą ceną/kosztem 53602.56Waluta: PLNIV.7) Informacje na temat podwykonawstwaWykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcomnieWartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:IV.8) Informacje dodatkowe:IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘIV.9.1) Podstawa prawnaPostępowanie prowadzone jest w trybie upzp na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp.IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybuNależy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.Podstawa prawna: art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2018 r., poz. 1986 z późn. zm.) oraz art. 6d ust. 1 ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2018r., poz. 1454 z późn. zm. ). Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki osobie prawnej, jeżeli zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 3 ust.1 pkt 1 – 3a ustawy Pzp i spełnione są łącznie następujące warunki: a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej: warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób, b) ponad 90 % działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a, c) w kontrolowanej osoby prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Ponadto, zgodnie z przepisami znowelizowanej ustawy Prawo zamówień publicznych zmieniono treść ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2018 r., poz.1454 ) w zakresie art. 6d ust. 1, na mocy którego dopuszczono obok trybu przetargowego możliwość udzielenia zamówienia publicznego na wykonywanie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych w innym trybie – w tym, w trybie z wolnej ręki. W przedmiotowym zamówieniu wszystkie warunki określone w art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp zostały spełnione przez Brzeskie Zakłady Komunalne Spółkę z o.o._________________________________________________Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.- wolna ręka - usługiCPV- 90.50.00.00-2 – usługi związane z odpadamiZPKG.XIII.271.2.1.2019.ZM z dnia 25 lutego 2019 rokuPlik PDF - Informacja o zamiarze - zbiorka selektywna jednostki oś[link dostępny w aplikacji]RMACJA - wolna ręka - usługiponiżej kwot określonych w art. 11 ust. 8 upzpINFORMACJA O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY – USŁUGII. NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO:Gmina Brzesko – Biuro Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Brzeskuul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie. Tel. 14 6865172,Fax 14 66 30 545, e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] strony internetowej: [link dostępny w aplikacji] OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie dostarczenia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w ilości 96 sztuk w tym z przeznaczeniem na: makulaturę 16 szt., plastik 33 szt., szkło 33 szt., i metal 14 szt. do 29 szkól i przedszkoli na terenie gminy Brzesko oraz do 4 jednostek gminnych.2.Odbieranie, transport i zagospodarowanie poszczególnych frakcji odpadów komunalnych selektywnych z pojemników z taką częstotliwością, aby pojemniki nie ulegały przepełnieniu.3. Utrzymania pojemników w czystości i minimum jednokrotnego mycia i dezynfekcji pojemników w okresie trwania umowy.III. Szacunkowa wartość zamówienia: 37 685, 18 zł – netto.IV. WYKONAWCA KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA:Nazwa i adres:Brzeskie Zakłady Komunalne Spółka z o.o. w Brzesku, ul. Słowackiego 1, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie.V. PODSTAWA PRAWNA I UZASADNIENIE WYBORU TRYBU UDZIELENIA ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI:Podstawa prawna: art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2018 r., poz. 1986 z późn. zm. ).Uzasadnienie:Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 3 ust.1 pkt 1 – 3a ustawy Pzp osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie następujące warunki:a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej: warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób,b) ponad 90 % działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a,c) w kontrolowanej osoby prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.W przedmiotowym zamówieniu wszystkie warunki określone w art. 67 ust. 1 pkt 12 Pzp zostały spełnione przez Brzeskie Zakłady Komunalne Spółkę z o.o.VI. Planowany termin realizacji i czas trwania umowy: 01.02.2019 r. – 31.12.2019rVII. Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy nie zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych oraz nie zostało opublikowane w Urzędzie Publikacji Unii Europejskiej.Niniejsza informacja posiada odpowiedni odnośnik w BIP._________________________________________________________________________Informacja - wolna ręka - usługiCPV- 90.50.00.00-2 – usługi związane z odpadamiZPKG.XIII.271.2.1.2019.ZM z dnia 10 stycznia 2019 rokuPobierz jako PDFPowiadomieniai komunikaty#Invest inour commune BrzeskoSystemInformacji PrzestrzennejEKOinterwencjaInwestycjeGminneSystemostrzeganiaJakośćpowietrzaRodzina3+DeklaracjaCEEBE-sesjaTransmisjeGminnyBudżetBiuletynInformacji PublicznejWażne ogłoszeniaOgłoszeniaz Urzędu MiejskiegoOgłoszeniaNieruchomościOgłoszeniaPrzetargiSocial MediaEko KalendarzNa skrótyDla Klienta - onlineTransmisje Sesji RMKarty/drukiSkrzynka podawczaCyfrowa MałopolskaDla PrzedsiębiorcyPoradnikCentralna Ewidencja FirmUlgiDla TurystyPrzewodnik audioZwiedzanieNiezbędnikDla InwestoraOferta inwestycyjnaInwestycjeStrategia rozwoju
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.