Wymiana rynien na budynku DPS w Rzetni
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RZETNI, Kępno
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- Aktywne
Podsumowanie
Zamówienie na wymianę rynien i rur spustowych w DPS w Rzetni. Tryb zapytania ofertowego (poniżej 170 tys. zł). Kryterium: cena. Termin składania ofert: 11.05.2026. Termin realizacji do 30.09.2026. Wymagana gwarancja 36 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Wizyta lokalna (zalecana)
- Gwarancja 36 miesięcy
- Ubezpieczenie OC
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (Ukraina)
Treść ogłoszenia
Wymiana rynien na budynku pawilonu mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w RzetniPostępowanie DPS.DAG.261.4.2026Szczegóły postępowania.Przedmiot postępowaniaWymiana rynien na budynku pawilonu mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w RzetniNumer postępowaniaDPS.DAG.261.4.2026StatusAktywneTyp zamówieniaZamówienia poniżej 170 000,00 złRodzaj zamówieniaRoboty budowlaneZamawiającyDPS RzetniaData ogłoszenia2026-05-04Termin składania ofert2026-05-11 09:00:00Termin wykonania zamówienia30.09.2026Termin związania ofertą30 dniRejestr zmianWytworzenieLidia Majewska2026-05-04 13:06:27ZatwierdzenieLidia Majewska2026-05-04 13:06:27Kategoria:Powiązane pliki[4]FormatData publikacji / aktualizacjiNazwa pliku(kliknij aby pobrać)PobierzZobaczKategoria: Przetargipdf2026-05-04Zapytanie ofertowe na wymiane rynien na budynku pawilonu mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w RzetniZobacz:rejestr zmian pliku,
ilość pobrań:48Zapytanie ofertowe na wymiane rynien na budynku pawilonu mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Rzetni815,96KBzobaczpdf2026-05-04Załącznik nr 2 - KosztorysZobacz:rejestr zmian pliku,
ilość pobrań:46Załącznik nr 2 - Kosztorys193,47KBzobaczpdf2026-05-04Załącznik nr 5 - Wzór umowy wymiana rynienZobacz:rejestr zmian pliku,
ilość pobrań:42Załącznik nr 5 - Wzór umowy wymiana rynien269,06KBzobaczath2026-05-04Załącznik nr 6 -Kosztorys w wersji ATHZobacz:rejestr zmian pliku,
ilość pobrań:11Załącznik nr 6 -Kosztorys w wersji ATH16,16KB-Wszystkie zamówieniaRejestr zmian zamówieniaDrukujLiczba odwiedzinwczytuję
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana rynien i rur spustowych
Rozbiórka starych rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich oraz montaż nowych elementów z blachy ocynkowanej/powlekanej. Wykonawca dostarcza materiały.
Dokumenty (6)
- Zapytanie ofertowe na wymiane rynien na budynku pawilonu mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Rzetni
- zobacz
- Załącznik nr 2 - Kosztorys
- zobacz
- Załącznik nr 5 - Wzór umowy wymiana rynien
- zobacz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.