Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego dla DPS w Rzetni
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W RZETNI, Kępno
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- Aktywne
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę oleju opałowego lekkiego (szacunkowo 12 000 l) z transportem i wyładunkiem do Domu Pomocy Społecznej w Rzetni. Tryb: zapytanie ofertowe (poniżej 170 tys. zł). Kryterium: cena (100%). Termin składania ofert: 12.02.2026. Kluczowy wymóg: posiadanie koncesji na obrót paliwami ciekłymi.
Treść ogłoszenia
Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w RzetniPostępowanie DPS.DAG.261.1.2026Szczegóły postępowania.Przedmiot postępowaniaSukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w RzetniNumer postępowaniaDPS.DAG.261.1.2026StatusAktywneTyp zamówieniaZamówienia poniżej 170 000,00 złRodzaj zamówieniaDostawy i usługiZamawiającyDPS RzetniaData ogłoszenia2026-02-05Termin składania ofert2026-02-12 09:00:00Termin wykonania zamówienia31.12.2026Termin związania ofertą30 dniRejestr zmianWytworzenieEwelina Anioł2026-02-05 12:57:44ZatwierdzenieEwelina Anioł2026-02-05 12:57:44Kategoria:Powiązane pliki[1]FormatData publikacji / aktualizacjiNazwa pliku(kliknij aby pobrać)PobierzZobaczKategoria: Przetargipdf2026-02-05Zapytanie ofertowe na sukcesywne dostawy oleju na potrzeby DPS w Rzetni 2026Zobacz:rejestr zmian pliku,
ilość pobrań:85Zapytanie ofertowe na sukcesywne dostawy oleju na potrzeby DPS w Rzetni 2026812,45KBzobaczWszystkie zamówieniaRejestr zmian zamówieniaDrukujLiczba odwiedzinwczytuję
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa oleju opałowego lekkiego
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego o określonych parametrach jakościowych, wraz z załadunkiem, transportem i wyładunkiem w siedzibie DPS w Rzetni. Dostawy realizowane na wezwanie Zamawiającego.
Dokumenty (2)
- Zapytanie ofertowe na sukcesywne dostawy oleju na potrzeby DPS w Rzetni 2026
- zobacz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.