Rozbudowa sieci wodociągowej i budowa przyłączy w Glinicy i Gminie Ciasna
Zamawiający: URZĄD GMINY CIASNA, Ciasna
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Glinica (ul. Dolna) oraz teren Gminy Ciasna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje rozbudowę sieci wodociągowej w ciągu ul. Dolnej w Glinicy (ok. 403 mb) oraz wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych na terenie Gminy Ciasna. Jest to przedmiot budowlany realizowany na terenie powiatu lublinieckiego. Dokumenty wskazują na podział na części, choć pełna specyfikacja wartości i terminów nie została dostarczona w treści.
Treść ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci wodociągowej wraz z budową przyłączy w miejscowości Glinica w ciągu ul. Dolnej oraz wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych na terenie Gminy Ciasnaa) Rozbudowa sieci wodociągowej w ciągu ulicy Dolnej w Glinicy – 403 mb) &nb
Części zamówienia (2)
Część 1: Rozbudowa sieci wodociągowej w ciągu ulicy Dolnej w Glinicy
Budowa odcinka sieci wodociągowej o długości około 403 metrów w miejscowości Glinica.
Część 2: Wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych na terenie Gminy Ciasna
Budowa przyłączy wodnych i kanalizacyjnych na terenie całej Gminy Ciasna.
Dokumenty (10)
- ogłoszenie o zamówieniupdf
- Przedmiary do przetarguzip
- załączniki - wersja edytowalnazip
- 2026.06.18 SWZ rozbudowa sieci wodociągowej w ciągu ul. Dolnej-sigpdf
- Projekt budowlany Przyłącza Glinicazip
- Projekt budowlany Sieć Glinicazip
- Odpowiedzi na pytania RGK.ID.271.1.2026-sigpdf
- 2026.07.03 RGK.ID.271.1.2026 Kwota na otwarcie-sigpdf
- 2026.07.03 informacja z otwarcia ofert-sigpdf
- 2026.07.15 informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (rozstrzygniecie postępowania)-sigpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.