Czyszczenie cieku wodnego Olszówka
Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Gryfów Śląski, Gryfów Śląski (województwo dolnośląskie)
Budżet gminy Gryfów Śląski 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- m. Olszyna, gm. Olszyna oraz m. Ubocze, gm. Gryfów Śląski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na utrzymanie (czyszczenie) cieku Olszówka w miejscowościach Olszyna i Ubocze. Zakres obejmuje wykoszenie, hakowanie dna i karczowanie. Termin realizacji do 30.09.2026. Zamawiająca: Gmina Gryfów Śląski (wspólnie z PGW Wody Polskie). Wymagane doświadczenie i nadzór przyrodniczy.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie wymaganego doświadczenia (potwierdzone dokumentami)
- Zapewnienie nadzoru przyrodniczego przez osobę z odpowiednim wykształceniem
- Stosowanie się do publikacji dobrych praktyk utrzymania rzek
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiZapytanie ofertowe dla zadania pn. Czyszczenie cieku wodnego OlszówkaPrzetargiOGŁOSZENIE PIERWSZWEGO PRZETARGU NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ W OBR. 2 GRYFÓW ŚLĄSKI - DZIAŁKA 840/1Zapytanie ofertowe dla zadania pn. Czyszczenie cieku wodnego OlszówkaZałącznikiformularz ofertowy Olszówka 2026 (1)22.46KBdocxPobierzPROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ-151.42KBdocxPobierzPrzedmiar na stronę129.75KBpdfPobierzZapytanie ofertowe Olszówka711.86KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:18 czerwca 2026 12:08Dokument wprowadzony do BIP przez:Monika GałuchaIlość wyświetleń:1418 czerwca 2026 12:08(Monika Gałucha) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_olszowka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2026 12:08(Monika Gałucha) - Dodanie załącznika [przedmiar_na_strone.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2026 12:08(Monika Gałucha) - Dodanie załącznika [projekt_umowy_trojstronnej-1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »18 czerwca 2026 12:08(Monika Gałucha) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_olszowka_2026_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2026 12:08(Monika Gałucha) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Utrzymanie cieku Olszówka w m. Olszyna i m. Ubocze
Usługa czyszczenia i utrzymania cieku wodnego Olszówka, obejmująca wykoszenie, hakowanie dna i karczowanie krzaków.
Dokumenty (6)
- formularz ofertowy Olszówka 2026 (1)22.46KBdocxPobierz
- PROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ-151.42KBdocxPobierz
- Przedmiar na stronę129.75KBpdfPobierz
- Zapytanie ofertowe Olszówka711.86KBpdfPobierz
- Informacja z otwarcia ofert133.41KBpdfPobierz
- Informacja o unieważnieniu227.83KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.