Przebudowa drogi gminnej ulicy Grójeckiej w Jasieńcu
Zamawiający: URZĄD GMINY JASIENIEC, Jasieniec
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przebudowę drogi gminnej (ok. 1 km) w Jasieńcu. Postępowanie już zakończone, umowa zawarta z firmą BUDROMOST-STARACHOWICE. Oferta wygrała dzięki najniższej cenie i długiemu okresowi gwarancji. Wymagane doświadczenie w budowie dróg i uprawnienia kierownika budowy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: 2 roboty przy drogach publicznych w ostatnich 5 latach
- Kierownik budowy: uprawnienia drogowe, min. 2 km doświadczenia w ostatnich 5 latach
- Gwarancja: min. 36 miesięcy (oferta wygrywa z dłuższą gwarancją)
- Wadium: 10 000 zł
Treść ogłoszenia
Zamówienia o wartości przekraczającej próg PZP
Ogłoszenie o zamówieniu Roboty budowlane Przebudowa drogi gminnej ulicy Grójeckiej w Jasieńcu w istniejącym pasie drogowym
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ulicy Grójeckiej w Jasieńcu w istniejącym pasie drogowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego:
GMINA JASIENIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny:
REGON 670223729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica:
ul. Warecka 42
1.5.2.) Miejscowość:
Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy:
05-604
1.5.4.) Województwo:
mazowieckie
1.5.5.) Kraj:
Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3:
PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu:
(048)661 35 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego:
[link dostępny w aplikacji]
1.6.) Rodzaj zamawiającego:
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług:
Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ulicy Grójeckiej w Jasieńcu w istniejącym pasie drogowym
2.4.) Identyfikator postępowania:
ocds-148610-727e8d67-42ff-49fb-a841-37f2f77812fb
2.5.) Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
2.6.) Wersja ogłoszenia:
01
2.7.) Data ogłoszenia:
2026-02-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań:
Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej ulicy Grójeckiej w Jasieńcu w istniejącym pasie drogowym
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy:
Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współf
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa drogi gminnej ulicy Grójeckiej w Jasieńcu
Przebudowa odcinka drogi gminnej o długości 990,42 m w Jasieńcu. Wykonawca musi uwzględnić w cenie dodatkowe wzmocnienia wokół studni kanalizacyjnych.
Dokumenty (10)
- SWZ103.94KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 9 wzór umowy61.27KBdocxPobierzdocx
- załącznik nr 11 przedmiar robót253.17KBpdfPobierzpdf
- załącznik nr 12 kosztorys ofertowy204.12KBpdfPobierzpdf
- SWZ przebudowa ulicy Grójeckiej774.91KBpdfPobierzpdf
- 25.02.2026 ogłoszenie o zamówieniu63.32KBpdfPobierzpdf
- 12.03.2026 informacja z otwarcia ofert259.67KBpdfPobierzpdf
- 12.03.2026 informacja o kwocie zamówienia215.79KBpdfPobierzpdf
- 01.04.2026 zawiadomienie o wyborze oferty247.74KBpdfPobierzpdf
- 17.04.2026 ogłoszenie o wyniku postępowania68.51KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.