Zakup ciągnika dużej mocy
Zamawiający: URZĄD GMINY JASIENIEC, Jasieniec
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup jednego ciągnika rolniczego o mocy min. 74 KM i pojemności silnika min. 3400-3600 cm3. Postępowanie zostało już zakończone, a umowa zawarta z firmą Zimex Agro Sp. z o.o. za kwotę 170 970 zł brutto. Oferta wygrała dzięki najniższej cenie i maksymalnemu okresowi gwarancji (36 miesięcy).
Kluczowe wymagania
- Silnik 4-cylindrowy, min. 74 KM, min. 3400 cm3
- Napęd 4x4, blokada dyferencjału
- Skrzynia biegów min. 20x20 (dopuszczalne 24x24)
- Kabina z klimatyzacją i ogrzewaniem
- Gwarancja min. 24 miesiące (preferowane 36)
Treść ogłoszenia
Zamówienia o wartości przekraczającej próg PZP
Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup ciągnika dużej mocy dla gminnego Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej na potrzeby utrzymania i funkcjonowania obiektów infrastruktury kanalizacyjnej
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup ciągnika dużej mocy dla gminnego Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej na potrzeby utrzymania i funkcjonowania obiektów infrastruktury kanalizacyjnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego:
GMINA JASIENIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny:
REGON 670223729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica:
ul. Warecka 42
1.5.2.) Miejscowość:
Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy:
05-604
1.5.4.) Województwo:
mazowieckie
1.5.5.) Kraj:
Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3:
PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu:
(048)661 35 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego:
[link dostępny w aplikacji]
1.6.) Rodzaj zamawiającego:
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług:
Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup ciągnika dużej mocy dla gminnego Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej na potrzeby utrzymania i funkcjonowania obiektów infrastruktury kanalizacyjnej
2.4.) Identyfikator postępowania:
ocds-148610-56f8147a-bf11-44de-a00b-d2eff1f65796
2.5.) Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
2.6.) Wersja ogłoszenia:
01
2.7.) Data ogłoszenia:
2026-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań:
Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup ciągnika d
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup ciągnika dużej mocy
Dostawa nowego ciągnika rolniczego spełniającego sztywne parametry techniczne (moc, pojemność silnika, napęd, wyposażenie kabiny).
Dokumenty (12)
- 02.02.2026 ogłoszenie o zamówieniu130.33KBpdfPobierzpdf
- SWZ621.45KBpdfPobierzpdf
- SWZ92.91KBdocxPobierzdocx
- zał. nr 6 Wzór umowy74.5KBdocPobierzdoc
- 09.02.2026 ogłoszenie o zmianie ogłoszenia46.61KBpdfPobierzpdf
- Zakup ciągnika wyjaśnienie treści SWZ195.17KBpdfPobierzpdf
- 12.02.2026 odpowiedzi na pyt. do SWZ175.63KBpdfPobierzpdf
- 13.02.2026 informacja o kwocie zamówienia175.84KBpdfPobierzpdf
- 13.02.2026 informacja z otwarcia ofert193.1KBpdfPobierzpdf
- 25.02.2026 zawiadomienie o wyborze oferty198.54KBpdfPobierzpdf
- 09.03.2026 ogłoszenie o wyniku postępowania66.33KBpdfPobierzpdf
- 01.04.2026 ogłoszenie o wykonaniu umowy59.98KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.