Usługi cateringowe podczas XXI Koncertu Noworocznego MTM im. Jana Kiepury
Zamawiający: Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, Warszawa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Filharmonia Narodowa w Warszawie, ul. Jasna 5
- Status
- rozstrzygnięte
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową usługę cateringową podczas koncertu w Filharmonii Narodowej (01.01.2026 r.). Zakres obejmuje: poczęstunek w 8 garderobach dla artystów, antrakt dla ok. 900 osób (wino musujące, napoje) oraz bankiet dla 200 osób (przekąski zimne, ciepłe, desery, owoce, napoje, alkohol). Wymagana profesjonalna obsługa kelnerska, zastawa ceramiczna (zakaz plastiku) i wysoka jakość produktów.
Kluczowe wymagania
- Wpis do rejestru zakładów podlegających kontroli Sanepidu (produkcja i transport żywności)
- Posiadanie pojazdu dostosowanego do przewozu żywności
- Właściwy profil działalności gospodarczej (CEIDG/KRS)
- Brak wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę
Treść ogłoszenia
OPZ (PDF | 428,61KB)
ZO 23 2025 - Formularz oferty_ (DOC | 95,50KB)
ZO 23 2025 - Wzór Umowy (DOC | 101,00KB)
ZO 23 2025 - Zaproszenie do składania ofert_ (PDF | 474,95KB)
Sprostowanie 15.12.2025 003 (PDF | 301,41KB)
ZO_23_2025 - Informacja z otwarcia ofert (PDF | 225,96KB)
ZO_23_2025_Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty (PDF | 343,93KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa cateringowa podczas XXI Koncertu Noworocznego
Kompleksowy catering: poczęstunek w 8 garderobach, antrakt dla 900 osób oraz bankiet dla 200 osób.
Dokumenty (7)
- OPZ.pdf (428,61KB)
- ZO 23 2025 - Formularz oferty_.doc (95,50KB)
- ZO 23 2025 - Wzór Umowy.doc (101,00KB)
- ZO 23 2025 - Zaproszenie do składania ofert_.pdf (474,95KB)
- Sprostowanie 15.12.2025 003.pdf (301,41KB)
- ZO_23_2025 - Informacja z otwarcia ofert.pdf (225,96KB)
- ZO_23_2025_Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (343,93KB)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.