Sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Rzepinie (dz. 376/21)
Zamawiający: ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH IM. ZB. HERBERTA, Słubice
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Rzepin, ul. Słubicka 4
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Powiat Słubicki) ogłasza I przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w Rzepinie. Przedmiotem jest działka 376/21 z budynkiem usługowym (służba zdrowia) do kapitalnego remontu. Cena wywoławcza: 84 000 zł netto (zwolnione z VAT). Przetarg ustny odbędzie się 28.05.2026 r. w Słubicach. Wymagane wadium.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium do 25.05.2026 r.
- Udział w przetargu ustnym 28.05.2026 r.
- Okazanie dowodu wniesienia wadium przed otwarciem
- Dowód tożsamości i prawo reprezentowania (dla firm)
Treść ogłoszenia
2026.05.28 - I przetarg nieograniczony na sprzedaż - Rzepin, dz. 376/21 Informacja ogłoszona dnia2026-04-23 14:18:17przezKalina Hryniewicz Pobierz dane XML2026.05.28 - I przetarg nieograniczony na sprzedaż - Rzepin, dz. 376/21Drukuj informację2026.05.28 - I przetarg nieograniczony na sprzedaż - Rzepin, dz. 376/21 Rejestr zmianZobaczrejestr zmian dla informacji: "Podmiot udostępniający informację:Podmiot udostępniający informację:Powiat SłubickiOsoba, która wytworzyła informację:Osoba, która wytworzyla informację:Data wytworzenia informacji:Data wytworzenia informacji:2026-04-23Osoba, która odpowiada za treść:Osoba, która odpowiada za treść:Kalina HryniewiczData wprowadzenia do BIPData wprowadzenia do BIP2026-04-23 14:10:36Wprowadził informację do BIP:Wprowadził informację do BIP:Kalina HryniewiczData udostępnienia informacji:Data udostępnienia informacji:2026-04-23 14:18:17Osoba, która zmieniła informację:Osoba, która zmieniła informację:Kalina HryniewiczData ostatniej zmiany:Data ostatniej zmiany:2026-04-23 14:18:17Artykuł był wyświetlony:Artykuł był wyświetlony:105 raz(y)Zobacz pełną listę zmian dla informacji» Rejestr zmianZobaczrejestr zmian dla informacji: " Podmiot udostępniający informację:Podmiot udostępniający informację:Powiat SłubickiOsoba, która wytworzyła informację:Osoba, która wytworzyla informację:Data wytworzenia informacji:Data wytworzenia informacji:2026-04-23Osoba, która odpowiada za treść:Osoba, która odpowiada za treść:Kalina HryniewiczData wprowadzenia do BIPData wprowadzenia do BIP2026-04-23 14:10:36Wprowadził informację do BIP:Wprowadził informację do BIP:Kalina HryniewiczData udostępnienia informacji:Data udostępnienia informacji:2026-04-23 14:18:17Osoba, która zmieniła informację:Osoba, która zmieniła informację:Kalina HryniewiczData ostatniej zmiany:Data ostatniej zmiany:2026-04-23 14:18:17Artykuł był wyświetlony:Artykuł był wyświetlony:105 raz(y) Podmiot udostępniający informację: Osoba, która wytworzyla informację: Data wytworzenia informacji: Osoba, która odpowiada za treść: Data wprowadzenia do BIP Wprowadził informację do BIP: Data udostępnienia informacji: Osoba, która zmieniła informację: Data ostatniej zmiany: Artykuł był wyświetlony:
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości w Rzepinie
Sprzedaż działki 376/21 z budynkiem usługowym w stanie do remontu. Cena wywoławcza 84 000 zł netto.
Dokumenty (3)
- 2026.05.28 - I przetarg nieograniczony na sprzedaż - Rzepin, dz. 376/21
- szkic lokalizacji
- klauzula informacyjna
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.