Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zadania pn. „Opracowanie projektu Planu ogólnego gminy Pawonków”

Zamawiający: URZĄD GMINY W PAWONKOWIE, Pawonków (województwo śląskie)

Treść ogłoszenia

Strona główna Przetargi Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zadania pn. „Opracowanie projektu Planu... Przetargi Zapytanie ofertowe na dostawę tłucznia dolomitowo-wapiennego na utwardzenie nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Pawonków Przetarg: Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu nieruchomości w Gminie Pawonków w 2025 r. Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zadania pn. „Opracowanie projektu Planu ogólnego gminy Pawonków” Załączniki Zapytanie ofertowe. 304.84 KB pdf Pobierz zał. 1 formularz ofertowy 17.86 KB docx Pobierz zał. 2 wzór umowy 475.28 KB pdf Pobierz Informacja o unieważnieniu postępowania. 841.09 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 08 kwietnia 2025 13:22 Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Goinda Ilość wyświetleń: 492 17 kwietnia 2025 09:33 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [informacja_o_uniewaznieniu_postepowania..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) więcej » 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe..pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [za._2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [za._1_formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 08 kwietnia 2025 13:22 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.