Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zadania pn. „Opracowanie projektu Planu ogólnego gminy Pawonków”
Zamawiający: URZĄD GMINY W PAWONKOWIE, Pawonków (województwo śląskie)
Treść ogłoszenia
Strona główna Przetargi Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zadania pn. „Opracowanie projektu Planu... Przetargi Zapytanie ofertowe: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz kosztorysowej dla zadania: „Przebudowa nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych – ul. Gwoździańskiej w Skrzydłowicach” Zapytanie ofertowe na „Odbiór, transport i utylizacja padłych zwierząt lub ich części własnym transportem z terenów i dróg zarządzanych przez gminę Pawonków w 2025 roku” Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zadania pn. „Opracowanie projektu Planu ogólnego gminy Pawonków” Załączniki Zapytanie ofertowe. 305.17 KB pdf Pobierz zał. 1 formularz ofertowy 17.78 KB docx Pobierz zał. 2 wzór umowy 475.34 KB pdf Pobierz Informacja o unieważnieniu postępowania. 859.11 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 marca 2025 11:35 Dokument wprowadzony do BIP przez: Katarzyna Goinda Ilość wyświetleń: 507 08 kwietnia 2025 13:01 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [informacja_o_uniewaznieniu_postepowania..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany) 28 marca 2025 11:36 ( Katarzyna Goinda ) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany) 28 marca 2025 11:35 ( Katarzyna Goinda ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) więcej » 28 marca 2025 11:35 ( Katarzyna Goinda ) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany) 28 marca 2025 11:35 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe..pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 28 marca 2025 11:35 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [za._2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 28 marca 2025 11:35 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie załącznika [za._1_formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 28 marca 2025 11:35 ( Katarzyna Goinda ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Dokumenty (4)
- Zapytanie ofertowe.305.17KBpdfPobierz
- zał. 1 formularz ofertowy17.78KBdocxPobierz
- zał. 2 wzór umowy475.34KBpdfPobierz
- Informacja o unieważnieniu postępowania.859.11KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.