Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Zamawiający: Urząd Gminy Szczytno, Szczytno (województwo warmińsko-mazurskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Status
ogłoszone

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego....

Przetargi

Wykaz nieruchomości gruntowych przeznaczonych do oddania w użyczenie w trybie bezprzetargowym

Plan postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na rok 2022 – wersja nr 3

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t.  Dz. U.  z  2021 r.,  poz. 1899 z późn. zm.),

Wójt Gminy Szczytno zamieszcza następujący wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

L.p.

Nr działki

Pow. w ha

Nr KW

Obręb

Cena wywoławcza

w zł

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego

Forma zbycia

Termin zagospodarowania nieruchomości

1

555

0,5400

OL1S/00046657/0

Olszyny

120.000,00

zwolnione z podatku VAT

Brak planu zagospodarowania przestrzennego.

własność

1 rok od dnia nabycia

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Kształt działki regularny, zbliżony do trapezu. Stan zagospodarowania – działka niezabudowana.

Więcej informacji dotyczących nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu   089 623-25-91.

Wykaz niniejszy został sporządzony na okres 21 dni od dnia 23-03-2022 r. do dnia 13-04-2022 r.

Po upływie określonego terminu zostanie ogłoszony przetarg na zbycie nieruchomości.  Osoby, którym z mocy ustawy o gospodarce nieruchomościami / j. t. Dz. U. z 2021 r., poz. 1899 z późn. zm./ lub z mocy odrębnych przepisów przysługuje roszczenie o nabycie nieruchomości zamieszczonej w wykazie oraz poprzedni  właściciele  nieruchomości pozbawieni prawa własności tej nieruchomości przed dniem 7.12.1990r. lub ich spadkobiercy mogą składać wnioski o nabycie nieruchomości w terminie do dnia 04-05-2022 r.

Sporządził: Krzysztof Szydlik

Zatwierdził: Sławomir Wojciechowski – Wójt Gminy Szczytno

Załączniki

Wykaz nieruchomości

14.7

KB

docx

Pobierz

Wiadomość powiązana z

Jednostki budżetowe

Urząd Gminy Szczytno

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu:

22.03.2022

Dokument wytworzony przez:

Urząd Gminy Szczytno

Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:

Krzysztof Szydlik

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

23 marca 2022 15:14

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Marcin Gołąb

Ilość wyświetleń:

1283

23 marca 2022 15:15

(

Marcin Gołąb

) - Dodanie załącznika [rrmk684022022_wykaz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

23 marca 2022 15:14

(

Marcin Gołąb

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne