INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI
Zamawiający: Urząd Gminy Szczytno, Szczytno (województwo warmińsko-mazurskie)
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI
Przetargi
Plan postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na rok 2021
Plan postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na rok 2022
INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI
INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI
W wyniku przetargu ustnego nieograniczonego na zbycie nieruchomości, stanowiących własność Gminy Szczytno, przeprowadzonego w dniu 05.01.2022 roku w Urzędzie Gminy Szczytno, zostały osiągnięte następujące wyniki:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona jako działka nr 16/43 o pow. 0,1509 ha, położona w obrębie Nowe Gizewo, KW OL1S/00026231/2. Do przetargu przystąpiło dwoje uczestników. Cena wywoławcza wynosiła 72.700,00 zł netto plus podatek VAT 23%, cena nieruchomości osiągnięta w przetargu wynosi 73.430,00 zł plus podatek VAT 23%. Nabywcami nieruchomości zostali p. Marek i Halina Dzieżyk.
Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona jako działka nr 16/50 o pow. 0,1427 ha, położona w obrębie Nowe Gizewo, KW OL1S/00026231/2. Do przetargu przystąpiło dwoje uczestników. Cena wywoławcza wynosiła 72.400,00 zł netto plus podatek VAT 23%, cena nieruchomości osiągnięta w przetargu wynosi 73.130,00 zł plus podatek VAT 23%. Nabywcą nieruchomości została IPM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej jako działka nr 16/52 o pow. 0,3520 ha, położonej w obrębie Nowe Gizewo, KW OL1S/00026231/2, zaplanowany na dzień 05.01.2022 roku nie odbył się z powodu braku oferentów. Cena wywoławcza wynosiła 142.000,00 zł netto plus podatek VAT 23%.
Informacja została wywieszona na okres 7 dni.
Sporządził: Krzysztof Szydlik
Zatwierdził: Sławomir Wojciechowski – Wójt Gminy Szczytno
Załączniki
Informacja
14.1
KB
docx
Pobierz
Wiadomość powiązana z
Jednostki budżetowe
Urząd Gminy Szczytno
Rejestr zmian
Data wytworzenia dokumentu:
12.01.2022
Dokument wytworzony przez:
Urząd Gminy Szczytno
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:
Krzysztof Szydlik
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
17 stycznia 2022 09:08
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Marcin Gołąb
Ilość wyświetleń:
1426
17 stycznia 2022 09:08
(
Marcin Gołąb
) - Skopiowanie wiadomości - INFORMACJA O WYNIKU PRZETARGU NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.