Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2020 r.
Zamawiający: Urząd Gminy Szczytno, Szczytno (województwo warmińsko-mazurskie)
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2020 r....
Przetargi
Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Szczytno od 01.01.2020 r. do 31.08.2020 r.
Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2020 r.
Szczytno dnia 27.01.2020 r.
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2020 r.
lp.
Przedmiot zamówienia
Rodzaj zamówienia
Przewidywany tryb
Orientacyjna wartość zamówienia
(zł)
Przewidywany termin wszczęcia postępowania
1
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Romany, Lipowa Góra Wsch. – Etap I
Roboty budowlane
Przetarg nieograniczony
1 000 000,00
I kwartał 2020
2
Opracowanie dokumentacji na budowę ścieżki pieszo-rowerowej Szczytno-Romany
Usługa
Przetarg nieograniczony
150 000,00
I kwartał 2020
3
Przebudowa dróg wewnętrznych w msc. Rudka
Roboty budowlane
Przetarg nieograniczony
600 000,00
I kwartał 2020
4
Przebudowa dróg wewnętrznych w msc. Lipowa Góra Wschodnia
Roboty budowlane
Przetarg nieograniczony
400 000,00
I kwartał 2020
5
Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wawrochach – I etap
Roboty budowlane
Przetarg nieograniczony
500 000,00
I kwartał 2020
6
Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
Roboty budowlane
Przetarg nieograniczony
200 000,00
I kwartał 2020
7
Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Szczytno od 01.09.2020 do 31.12.2020
Usługa
Przetarg nieograniczony
307 000,00
II kwartał 2020
8
Bieżąca konserwacja dróg o nawierzchni żwirowej w 2021 r.
Usługa
Przetarg nieograniczony
300 000,00
IV kwartał 2020
9
Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Szczytno w 2021 r.
Usługa
Przetarg nieograniczony
300 000,00
IV kwartał 2020
10
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów Gminy Szczytno
Usługa
Przetarg nieograniczony
520 000,00
IV kwartał 2020
11
Dowożenie uczniów do szkół – transport specjalny dla uczniów
Usługa
Przetarg nieograniczony
196 000,00
IV kwartał 2020
Wójt Gminy Szczytno
Sławomir Wojciechowski
Wiadomość powiązana z
Jednostki budżetowe
Urząd Gminy Szczytno
Rejestr zmian
Data wytworzenia dokumentu:
27-01-2020
Dokument wytworzony przez:
Urząd Gminy Szczytno
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:
Sebastian Imielski
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
27 stycznia 2020 12:53
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Sebastian Imielski
Ilość wyświetleń:
1498
27 stycznia 2020 12:53
(
Sebastian Imielski
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.