Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2019 r.
Zamawiający: Urząd Gminy Szczytno, Szczytno (województwo warmińsko-mazurskie)
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2019 r....
Przetargi
Bieżąca konserwacja dróg o nawierzchni gruntowej i żwirowej w 2019 roku
Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2019 r.
Szczytno dnia 22 stycznia 2019 r.
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2019 r.
lp.
Przedmiot zamówienia
Rodzaj zamówienia
Przewidywany tryb
Orientacyjna wartość zamówienia
Przewidywany termin wszczęcia postępowania
1.
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Lemany
Robota budowlana
Przetarg nieograniczony
580 000,00 zł
I kwartał 2019 r.
2.
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kamionek
Robota budowlana
Przetarg nieograniczony
250 000,00 zł
I kwartał 2019 r.
3.
Budowa nowych punktów oświetlenia drogowego
Robota budowlana
Przetarg nieograniczony
250 000,00 zł
I kwartał 2019 r.
4.
Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Trelkowo (inwestycja realizowana w latach 2019-2020)
Robota budowlana
Przetarg nieograniczony
600 000,00 zł
I kwartał 2019 r.
5.
Bieżąca konserwacja dróg o nawierzchni żwirowej w 2020 r.
Usługa
Przetarg nieograniczony
300 000,00 zł
IV kwartał 2019 r.
6.
Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Szczytno w 2020 r.
Usługa
Przetarg nieograniczony
300 000,00 zł
IV kwartał 2019 r.
7.
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów Gminy Szczytno
Usługa
Przetarg nieograniczony
520 000,00 zł
IV kwartał 2019 r.
8.
Odbiór i transport odpadów z terenu Gminy Szczytno w 2020 r.
Usługa
Przetarg nieograniczony
760 000,00 zł
IV kwartał 2019 r.
9.
Udzielenie i obsługa kredytu o wysokości 1 000 000,00 zł
Usługa
Przetarg nieograniczony
180 000,00 zł
IV kwartał 2019 r.
10.
Dowóz uczniów do szkół – transport regularny dla uczniów
Usługa
Przetarg nieograniczony
355 00,00 zł
IV kwartał 2019 r.
11.
Dowóz uczniów do szkół – transport specjalny dla uczniów
Usługa
Przetarg nieograniczony
162 000,00 zł
IV kwartał 2019 r.
Wójt Gminy Szczytno
/Sławomir Wojciechowski/
Załączniki
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2019 r.
75.76
KB
Pobierz
Wiadomość powiązana z
Jednostki budżetowe
Urząd Gminy Szczytno
Rejestr zmian
Data wytworzenia dokumentu:
22.01.2019 r.
Dokument wytworzony przez:
Urząd Gminy Szczytno
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:
Sebastian Imielski
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
22 stycznia 2019 09:52
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Sebastian Imielski
Ilość wyświetleń:
1987
22 stycznia 2019 09:52
(
Sebastian Imielski
) - Dodanie załącznika [plan_postepowan_o_udzielenie_zamowien_publicznych_2019_r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 stycznia 2019 09:52
(
Sebastian Imielski
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.