Plan zamówień publicznych na 2018r
Zamawiający: Urząd Gminy Szczytno, Szczytno (województwo warmińsko-mazurskie)
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Plan zamówień publicznych na 2018r
Przetargi
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Gizewo
Przebudowa drogi gminnej Nr 196002N w miejscowości Piece oraz przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Szczycionek gmina Szczytno - postępowanie II
Plan zamówień publicznych na 2018r
Szczytno dnia 15.01.2018r
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2018r
lp.
Przedmiot zamówienia
Rodzaj zamówienia
Przewidywany tryb
Orientacyjna wartość zamówienia
Przewidywany termin wszczęcia postępowania
1.
Budowa i rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz rozbudowa sieci wodociągowej na terenie gminy Szczytno – Etap II
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
1 635 804,00 zł
Styczeń
2.
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Piece
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
390 000,00 zł.
Styczeń
3.
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Szczycionek
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
600 000,00 zł
Styczeń
4.
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Gizewo
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
1 700 000,00 zł.
Styczeń
5.
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Korpele
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
295 000,00 zł.
Styczeń
6.
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Rudka
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
395 000,00 zł.
Styczeń
7.
Rozbudowa i przebudowa przedszkola w Nowinach
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
450 000,00 zł.
Luty
8
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Szczytno do/z szkoły w 2019r
Przetarg nieograniczony
Usługi
162 000,00 zł.
IV kwartał
9
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Szczytno dojeżdżających do placówek oświatowych w 2019 roku
Przetarg nieograniczony
Usługi
355 000,00 zł.
IV kwartał
10
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Szczytno w 2019r
Przetarg nieograniczony
Usługi
240 000,00 zł.
IV kwartał
11
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Lemany
Roboty
budowlane
Przetarg nieograniczony
350 000,00 zł.
październik
Wójt Gminy Szczytno
Sławomir Wojciecho
Załączniki
Plan zamówień publicznych na 2018r
84.15
KB
Pobierz
Plan zamówień publicznych na 2018r - dodatkowy
34
KB
doc
Pobierz
Rejestr zmian
Data wytworzenia dokumentu:
17.01.2018r
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:
Zbigniew Michalecki
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
17 stycznia 2018 13:46
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Zbigniew Michalecki
Ilość wyświetleń:
1631
23 stycznia 2018 09:24
(
Zbigniew Michalecki
) - Dodanie załącznika [plan_zamowien_publicznych_na_2017r_—_kopia.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 stycznia 2018 13:52
(
Zbigniew Michalecki
) - Dodanie załącznika [plan_zamowien_publicznych.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 stycznia 2018 13:51
(
Zbigniew Michalecki
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
17 stycznia 2018 13:51
(
Zbigniew Michalecki
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 stycznia 2018 13:46
(
Zbigniew Michalecki
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.