Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2017r
Zamawiający: Urząd Gminy Szczytno, Szczytno (województwo warmińsko-mazurskie)
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2017r
Przetargi
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Wawrochy
Przebudowa drogi gminnej w obrębie Korpele (msc. Korpele) i Lipowa Góra Zachód (msc.Kamionek)
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2017r
Szczytno dnia 14.01.2017r
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2017r
lp.
Przedmiot zamówienia
Rodzaj zamówienia
Przewidywany tryb
Orientacyjna wartość zamówienia
Przewidywany termin wszczęcia postępowania
1.
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Wawrochy
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
800.000,00 zł.
Styczeń
2.
Przebudowa drogi gminnej Korpele - Kamionek
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
863 000,00 zł.
Styczeń
3.
Budowa nowych punktów świetlnych
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
180 000,00 zł
Styczeń
4.
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowościach Rudka, Lipowa Góra wschodnia, Szymany
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
210 000,00 zł.
Styczeń
5.
Przebudowa trzech odcinków dróg gminnych w msc. LGW, Korpele, Kamionek, LGZ
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
2715000,00 zł.
Luty
6.
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Lemany, Zielonka, Wałpusz oraz sieci wodociągowych w msc. Szczycionek, LGW, Kaspry, Romany, Lemany, Korpele, olszyny
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
1569000,00 zł.
Luty
7.
Budowa zaplecza socjalnego przy boisku w Olszynach
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
200 000,00 zł.
Luty
8.
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Prusowy Borek
Przetarg nieograniczony
Roboty budowlane
230 000,00 zł.
Marzec
9
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Szczytno do/z szkoły w 2018r
Przetarg nieograniczony
Usługi
180 000,00 zł.
IV kwartał
10
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Szczytno dojeżdżających do placówek oświatowych w 2018 roku
Przetarg nieograniczony
Usługi
320 000,00 zł.
IV kwartał
11
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Szczytno w 2017r
Przetarg nieograniczony
Usługi
240 000,00 zł.
IV kwartał
Załączniki
Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Gminie Szczytno w 2017r
85.86
KB
Pobierz
Rejestr zmian
Data wytworzenia dokumentu:
13.01.2017r
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:
Zbigniew Michalecki
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
13 stycznia 2017 12:39
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Zbigniew Michalecki
Ilość wyświetleń:
1907
13 stycznia 2017 12:41
(
Zbigniew Michalecki
) - Dodanie załącznika [plan_postepowan.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 stycznia 2017 12:39
(
Zbigniew Michalecki
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.