Organizacja 5-dniowej wycieczki do Paryża i Wersalu dla personelu SP ZOZ WSPR w Białymstoku
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BIAŁYMSTOKU, Białystok
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Paryż i Wersal (Francja); zbiórka: ul. Poleska 89, Białystok
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa turystyczna: 5-dniowa wycieczka samolotem do Paryża i Wersalu dla 37-57 osób (personel i rodziny). Zakres: lot czarterowy/rejsowy, transfer autokarem, hotel min. 3*, pełne wyżywienie, opieka pilota/przewodnika, bilety do atrakcji (Luwr, Wieża Eiffla, Wersal). Termin realizacji: wrzesień 2026. Wymagane ubezpieczenie rozszerzone. Zamawiający rezerwuje 37 miejsc, opcja zmniejszenia do 37 osób do 10.09.2026.
Treść ogłoszenia
Organizacja pięciodniowej wycieczki do Francji (Paryż i Wersal) dla personelu SP ZOZ WSPR w Białymstoku i ich rodzin – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
Przejdź do treści
Menu
Strona główna
O nas
Dyrekcja
Rada Społeczna
Akty prawne
Nasze osiągnięcia
Struktura organizacyjna
Informacje ogólne
Zamówienia publiczne
Zamówienia Publiczne 2026
Zamówienia Publiczne 2025
Archiwalne
Projekty
Projekty unijne
Projekty dofinansowane z budżetu państwa
Inne dofinansowania
Mistrzostwa
Licytacje
Oferty pracy
Deklaracja Dostępności
Ochrona Danych Osobowych
Kontakt
Szkolenia i Kursy
Psycholog
Cyberbezpieczeństwo
System Jakości
Transport Międzyszpitalny
Zdarzenia Niepożądane
Udostępnianie dokumentacji medycznej
Organizacja pięciodniowej wycieczki do Francji (Paryż i Wersal) dla personelu SP ZOZ WSPR w Białymstoku i ich rodzin
18 czerwca 2026 przez Katarzyna Zalewska
Ogłoszenie o zamówieniu [.pdf, 163 KB}
Specyfikacja Warunków Zamówienia EOP.332.26.26 [.pdf, 808 KB]
Załączniki do SWZ edytowalne [.docx, 944 KB]
Adres strony prowadzonego postępowania: [link dostępny w aplikacji]
Identyfikator postępowania: ocds-148610-f322f729-f1ca-4edc-a644-ac193e8944ab
Kategorie Zamówienia poniżej progów UE
20 czerwca - Krajowy Trening Pierwszej Pomocy - Dołącz do nas i Naucz się Ratować Życie!EOP.332.27.26 Dostawa odzieży na potrzeby SP ZOZ WSPR w Białymstoku
© 2019 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku • Powered by Daro
Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej informacjiCookies
Close
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Necessary
Always Enabled
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Non-necessary
Non-necessary
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
SAVE & ACCEPT
Części zamówienia (1)
Część 0: Organizacja wycieczki do Francji (Paryż i Wersal)
Kompleksowa organizacja 5-dniowej wycieczki dla 37-57 osób: lot, hotel 3*, wyżywienie, transport, opieka, bilety wstępu.
Dokumenty (7)
- Ogłoszenie o zamówieniupdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia EOP.332.26.26 [.pdf, 808 KB]pdf
- Załączniki do SWZ edytowalne [.docx, 944 KB]docx
- informacja o planowanej kwocie zamówieniapdf
- informacja z otwarciapdf
- informacja o wyborze ofertypdf
- informacja o unieważnieniupdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.