Poszerzenie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej w Mircu

Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)

Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Mirzec, teren Szkoły Podstawowej im. Kamili i Józefa Spytków, zjazd z drogi wojewódzkiej nr 744
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Małe zamówienie (poniżej 170 tys. zł) na poszerzenie wjazdu bitumicznego do szkoły w Mircu. Termin realizacji do 17.08.2026. Oferta do 24.06.2026. Wymagane referencje (min. 30 tys. zł) i odpis z rejestru. Kryterium: cena. Gwarancja 60 miesięcy.

Treść ogłoszenia

Znak: IN.271.29.2026.SP            Mirzec, dnia 19.06.2026 r.ZAPYTANIE OFERTOWEo wartości netto poniżej 170 000 złotych (art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp)Gmina Mirzec zaprasza do składania ofert cenowych na realizacje zadania pn:„Poszerzenie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej w Mircu”I. Opis przedmiotu zamówienia:Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania polegająca na poszerzeniu wjazdu na teren Szkoły Podstawowej im. Kamili i Józefa Spytków w Mircu (dz. 2911/2 – obręb geodezyjny 0008 Mirzec II) z drogi wojewódzkiej nr 744 (dz. nr 1806/2 – obręb geodezyjny 0008 Mirzec II).Po rozbudowie (poszerzeniu) zjazd będzie posiadał następujące parametry:• zjazd zwykły dwukierunkowy z możliwością poruszania się pojazdów naprzemiennie w dwóch kierunkach• klasa zjazdu zwykłego – E• rodzaj pojazdu miarodajnego – pojazd komunalny (PK)• występowanie innych użytkowników dróg – ruch pieszy.• jezdnia zjazdu zwykłego bez skosów o szerokości 6,5m• maksymalne pochylenie podłużne zjazdu 4,6%• w miejscu zjazdu pochylenie poprzeczne drogi dla pieszych nie większe od 2,9%• połączenie krawędzi zjazdu i jezdni drogi wojewódzkiej bez krawężników• kąt przecięcia osi zjazdu z krawędzią drogi wojewódzkiej 90°• przecięcie krawędzi zjazdu z krawędzią drogi wojewódzkiej wyokrąglone łukiem kołowym o promieniu R=6m• załomy profilu podłużnego wyokrąglone łukiem kołowym• przekrój poprzeczny zjazdu dostosowany do profilu podłużnego drogi wojewódzkiej• pochylenie poprzeczne zjazdu w obrębie pasa drogowego ~5%• nawierzchnia zjazdu twarda – bitumiczna2. Wykonawca w robót na własny koszt dokona wszelkich niezbędnych uzgodnień (w tym uzyska decyzję na zajęcie pasa drogowego DW 744) wraz z wykonaniem oznakowania zgodnie z Projektem stałej i czasowej organizacji ruchu, jak również dokona stosowych zgłoszeń w zakresie wprowadzenia PSOR i PCOR.3. Zakres robót zawiera załącznik nr 4 do zapytania ofertowego – Przedmiar robót..ZAMAWIAJĄCY ZALECA WIZJĘ W TERENIE.II. Opis sposobu przygotowania oferty:Oferta winna być  sporządzona na formularzu oferty stanowiący załącznik nr 1 w formie  pisemnej, w języku polskim, oraz powinna zawierać nazwę i adres Wykonawcy.Oferta powinna być:opatrzona pieczątką firmowąposiadać datę sporządzeniazawierać adres lub siedzibę Wykonawcy, numer telefonu, NIP.posiadać wartość (cena) wykonania zamówieniaIII. Warunki udziału w zapytaniu cenowym:Posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności –  Zamawiający uzna spełnienie tegoż warunku poprzez złożenie aktualnego odpisu z właściwego rejestru wystawionego nie wcześniej niż 6 m-cy przed terminem składania ofert.Posiadanie poświadczenia lub referencji potwierdzających wykonywanie co najmniej jednej dostawy/sprzedaży o podobnym zakresie jak przedmiot zamówienia (prace związane z dostawą i montażem ogrodzenia, bramy wjazdowej) na kwotę brutto min. 30 000,00 zł.IV. Do oferty Wykonawca zobowiązuje się ponadto do przedłożenia:Formularz ofertowy.Parafowany projekt umowy.Posiadane referencje dla co najmniej jednego zadania o zbliżonym zakresie robót.Kosztorys ofertowy sporządzony na podstawie przedmiarów robót.Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych.Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczej.Odpisu z właściwego rejestru.Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art.  7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.V. Termin wykonania:Zamawiający wymaga aby cały przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie do –17.08.2026 r.VI. Miejsce wykonania robót– Gmina Mirzec – teren Szkoły Podstawowej im. Kamili i Józefa Spytków w Mircu (dz. 2911/2 – obręb geodezyjny 0008 Mirzec II) – zjazd z drogi wojewódzkiej nr 744 (dz. nr 1806/2 – obręb geodezyjny 0008 Mirzec II),VII. Termin i miejsce składania ofert/otwarcie ofert.Zamawiający prosi o przedłożenie oferty cenowej w terminie do dnia 24.06.2026 r. godzina 10.00 w Urzędzie Gminy w Mircu, Mirzec Stary 9, 27-220 Mirzec – sekretariat (pokój 220) – ofertę należy złożyć w trwale zamkniętym opakowaniu z opisem – Oferta na wykonanie zadania, pn.„Poszerzenie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej w Mircu”.VIII. Kontakt z Zamawiającym.Osobą ze strony Zamawiającego upoważnioną do kontaktowania się z wykonawcami jest Pan Ryszard Nowak – Kierownik Referatu Inwestycji UG Mirzec oraz Pan Sławomir Płaneta – Z-ca Kierownika Referatu Inwestycji.IX. Kryterium wyboru oferty : cena 100%Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej z najniższą ceną wykonania zadań.Niekompletne oferty bez podpisu, ceny, braku poświadczeń (referencji), oświadczeń (zał. nr 2,5 i 6), kosztorysu ofertowego – będą odrzucane.Oferty złożone po terminie nie będą brały udziału w postępowaniu.X. Tryb udzielania zamówienia:Zapytanie cenowe traktujemy jako rozeznanie cenowe dla udzielenia zamówienia  w oparciu  o art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).Zamówienie udzielone będzie zgodnie z zasadą konkurencyjności i nie podlega przepisom Prawo zamówień publicznych. Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego.Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana zostanie powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o wyborze jego oferty oraz o terminie podpisania umowy.Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).XI. Okres rękojmi i gwarancji:W przypadku wybrania przez Zamawiającego oferty jako najkorzystniejszej Wykonawca udzieli 60 miesięcy gwarancji i 60 miesięcy rękojmi za wady.Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia lub ograniczenia zakresu rzeczowego robót zapytania ofertowego na realizację zadania pn.:„Poszerzenie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej w Mircu”z powodu niewystarczającej ilości środków finansowych lub bez podania przyczyny.Załączniki do zapytania:Załącznik nr 1 – Formularz ofertowyZałącznik nr 2 – Oświadczenie o prowadzonej dzielności gospodarczejZałącznik nr 3 – Projekt umowyZałącznik nr 4 –  Przedmiar robótZałącznik nr 5 – Oświadczenie o braku powiązań kapitałowychZałącznik nr 6 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art.  7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowegoZałącznik nr 7 – Projekt zjazduZałącznik nr 8 – Szczegółowa Specyfikacja Wykonania i Odbioru RobótWójt Gminy Mirzec/-/ Mirosław SewerynZałącznik nr 1 – Formularz ofertowydoc, Dodano: 19/06/2026 o 9:29PobierzZałącznik nr 2 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejdocx, Dodano: 19/06/2026 o 9:30PobierzZałącznik nr 3 – Projekt umowydoc, Dodano: 19/06/2026 o 10:18PobierzZałącznik nr 4 – Przedmiar robótpdf, Dodano: 19/06/2026 o 10:18PobierzZałącznik nr 5 – Oświadczenie o braku powiązańdocx, Dodano: 19/06/2026 o 10:18PobierzZałącznik nr 6 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rdocx, Dodano: 19/06/2026 o 10:18PobierzZałącznik nr 7 – Projekt zjazduzip, Dodano: 19/06/2026 o 10:27PobierzZałącznik nr 8 – Szczegółowa Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robótpdf, Dodano: 19/06/2026 o 10:19Pobierz

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Poszerzenie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej w Mircu

    Realizacja poszerzenia wjazdu na teren szkoły z drogi wojewódzkiej nr 744. Zakres obejmuje roboty ziemne, nawierzchnię bitumiczną, uzgodnienia pasa drogowego i organizację ruchu.

Dokumenty (10)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneświętokrzyskie

Poszerzenie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej w Mircu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne