Zaprojektowanie i wykonanie artykułów personalizowanych (projekt FAMI)
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na projekt i wykonanie artykułów personalizowanych dla Straży Granicznej w ramach projektu FAMI. Przedmiotem są m.in. blaszki z logo Funduszy Europejskich oraz elementy oznakowania (znak graniczny). Termin składania ofert: 26.06.2026. Brak szczegółowych specyfikacji technicznych w udostępnionym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
ZAPYTANIA OFERTOWE
OGŁOSZONE
Zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i wykonanie artykułów personalizowanych w ramach projektu nr FAMI.03.01-IZ.00-0003/24 pn. "Wzmocnienie kompetencji i kwalifikacji Straży Granicznej w obszarze powrotów" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.
Termin składania ofert: 26.06.2026 r.
Zdjęcie poglądowe (znak graniczny)
Projekt blaszka nr 1 - Fundusze Europejskie
Zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i wykonanie artykułów personalizowanych
19.06.2026 10:40
(pdf 1.22 MB)
Formularz ofertowy - artykuły personalizowane FAMI
19.06.2026 10:40
(docx 615.59 KB)
Znak graniczny - szczegółowe wymiary
19.06.2026 10:40
(pdf 1.34 MB)
Data publikacji 19.06.2026
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Koszałka / Sekcja Techniki Specjalnej WTiZ
Osoba udostępniająca informację:
Beata Koszałka
Części zamówienia (1)
Część 0: Zaprojektowanie i wykonanie artykułów personalizowanych
Projekt i realizacja artykułów z logo Funduszy Europejskich oraz elementów oznakowania (blaszki, znaki graniczne).
Dokumenty (3)
- Zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i wykonanie artykułów personalizowanych19.06.2026 10:40(pdf 1.22 MB)pdf
- Formularz ofertowy - artykuły personalizowane FAMI19.06.2026 10:40(docx 615.59 KB)docx
- Znak graniczny - szczegółowe wymiary19.06.2026 10:40(pdf 1.34 MB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.