Modernizacja budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w Sobkach – etap II
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ZELOWIE, Zelów (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Sobki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na modernizacji budynku w Sobkach. Tryb podstawowy bez negocjacji. Termin składania ofert: 08.07.2026, godz. 10:00. Wadium: 20 000,00 zł. CPV: roboty budowlane ogólne i specjalistyczne. Brak szczegółowego opisu zakresu prac w dostarczonym tekście.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 20 000,00 zł
Treść ogłoszenia
Znak sprawy: ZPI.271.27.2026
Tryb zamówienia: Podstawowy bez negocjacji
Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Termin składania ofert: 08.07.2026 godzina 10:00
Wysokość wadium: 20 000,00 zł
CPV Przedmiotu Zamówienia: 45000000-7 , 45231300-8, 45332400-7, 45310000-3
Krótki opis: MODERNIZACJA BUDYNKU NA POTRZEBY ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W SOBKACH – ETAP II
BZP: Opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 19.06. 2026 r.
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w Sobkach – etap II
Roboty budowlane polegające na modernizacji budynku w miejscowości Sobki.
Dokumenty (8)
- Treść ogłoszeniapdf3.28 MB
- SWZdoc416.5 KB
- Załączniki do SWZzip130.15 KB
- Dokumentacjazip99.34 MB
- eZamówieniapdf202.33 KB
- Pytania i odpowiedzi do postępowaniapdf351.65 KB
- Informacja z otwarcia ofertpdf271.58 KB
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofertypdf423.02 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.