Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w PiasecznieBiuletyn Informacji Publicznej
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W PIASECZNIE, Piaseczno
- Termin składania ofert
Treść ogłoszenia
Piaseczno, dnia 02.08.2024 r.Protokół z wyboru Wykonawcy usługi polecającej na dowożeniu uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1im. Józefa Piłsudskiego w Piasecznie w roku szkolnym 2024/2025W związku z potrzebą udzielenia zamówienia na świadczenie usługi dowożenia uczniów w roku szkolnym 2024/2025 doSzkoły Podstawnej Nr 1im. Józefa Piłsudskiego w Piasecznie ul. Świętojańska 18 oraz Al. Kalin 30, 05-500 Piaseczno;, zostało udzielone Zapytanie ofertowe do firm, których lista stanowi załącznik nr 1 do protokołu.Do dnia 02.08.2027 do godz. 10:00 wpłynęło 3 (trzy) ofert, których otwarcie dokonano w dniu 02.08.2024 – niezwłocznie po terminie składania ofert. Oferty stanowią załączniki do protokołu.Wpłynęły następujące oferty:1.RAF TRANS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Pasaż Ursynowski 9 paw. 4B; 02-784 Warszawa na kwotę 1200,00 zł + 8% VAT – za jeden dzień obsługi transportowej2.Usługi Transportowe Zofia Wisińska Kienkówka 66; 21-450 Stoczek Łukowski na kwotę 648,00 zł + 8% VAT – za jeden dzień obsługi transportowej3.P.U. TRANS – SPORT Piotr Rudnicki 05-500 Piaseczno ul. Markowskiego 8na kwotę 630,00 zł + 8% VAT – za jeden dzień obsługi transportowejProponuję jako dostawcę Firmę:4.P.U. TRANS – SPORT Piotr Rudnicki 05-500 Piaseczno ul. Markowskiego 8na kwotę 630,00 zł + 8% VATUzasadnienie wyboru:Wybrana oferta najkorzystniejsza wpłynęła w terminie, jest ważna, zgodna z treścią zapytania ofertowego, nie podlega odrzuceniu Wykonawca nie jest podmiotem powiązanym osobowo i kapitałowo z Zamawiającym.Wyboru najkorzystniejszej oferty dokonano stosując kryteria określone w Zapytaniu ofertowym w ramach zasady konkurencyjności z dnia 05.12.2018r.Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie upublicznione w sposób wskazany w Zapytaniu ofertowym.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.