Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w PiasecznieBiuletyn Informacji Publicznej
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W PIASECZNIE, Piaseczno
- Termin składania ofert
Treść ogłoszenia
Piaseczno, dnia 17.07.2024 r.Protokół z wyboru dostawcy pieca konwekcyjno - parowegodo kwoty 130 000,00 zł nettoW związku z potrzebą udzielenia zamówienia na dostawę oraz montaż pieca konwekcyjno – parowego do kuchni Szkoły Podstawnej Nr 1im. Józefa Piłsudskiegow Piasecznie ul. Świętojańska 18, 05-500 Piaseczno; dostawa do kuchni na Al. Kalin 30, zostało udzielone Zapytanie ofertowe do firm, których lista stanowi załącznik nr 1 do protokołu.Do dnia 17.07.2027 do godz. 16:00 wpłynęło 9 (dziewięć) ofert, których otwrcia dokonano w dniu 17.07.2024 – niezwłocznie po terminie składania ofert. Oferty stanowią załączniki do protokołu.Wpłynęły następujące oferty:1.GastroChef Hurtownia Gastronomiczna – Salon Sprzedaży ul. Trakt Brzeski 35 05-077 Warszawa na kwotę 57103,30 zł brutto2.XXL Gastro International Trading Sp. z o.o. ul. Grzybowska 78 00-844 Warszawa na kwotę 55965,00 zł brutto3.Multi Frigo Sp z o.o. ul. Borsaki 18; 20-150 Lublin na kwotę 56661,82 zł brutto4.Machej Holding Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 10; 44-100 Gliwice na kwotę 59409,00 zł brutto5.Mmgasto ul. Owsiana 58A;40-780 Katowice na kwotę 54799,900 zł brutto6.Gastro Polberg Jarosław Polberg ul. Dołowa 20; 03-108 Warszawa na kwotę 49876,50 zł brutto7.PHU Urządzenia dla Gastronomii ULM-NEU-ULM ul. Lotników 6, 65-138 Zielona Góra na kwotę 52653,46 zł brutto8.Invest Horeca Bistro Mariusz Gajdos 33-300 Nowy Sącz ul. Zawiszy Czarnego 24 na kwitę 52655,73 zł brutto9.Sprzedaż - Serwis Sprzętu Gastronomicznego „Gastro-POL” Sylwia Nowak ul. Szewska 6; 67-200 Głogów na kwotę 53425,05 zł bruttoProponuję jako dostawcę Firmę:1.Gastro Polberg Jarosław Polberg ul. Dołowa 20; 03-108 Warszawa na kwotę 49876,50 zł bruttoUzasadnienie wyboru:Wybrana oferta najkorzystniejsza wpłynęła w terminie, jest ważna, zgodna z treścią zapytania ofertowego, nie podlega odrzuceniu Wykonawca nie jest podmiotem powiązanym osobowo i kapitałowo z Zamawiającym.Wyboru najkorzystniejszej oferty dokonano stosując kryteria określone w Zapytaniu ofertowym w ramach zasady konkurencyjności z dnia 05.12.2018r.Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie upublicznione w sposób wskazany w Zapytaniu ofertowym.W załączeniu:1.Zapytanie ofertowe2.Lista firm do których wysłano zapytanie ofertowe3.Złożone oferty
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.