Lista postępowań SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W JANOWIE LUBELSKIM, Janów Lubelski
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Janów Lubelski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zestawienie wielu odrębnych postępowań (zaproszeń do składania ofert) realizowanych przez SPZZOZ w Janowie Lubelskim w latach 2023–2026. Dokument zawiera informacje o różnych kategoriach zamówień: od dostaw materiałów medycznych (sterylizacja, dializy, odczynniki), przez materiały czystościowe i biurowe, aż po roboty budowlane (modernizacja łazienek).
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczeń o niepodleganiu wykluczeniu
- Złożenie oświadczeń wykonawcy (art. 125 ust. 1)
- Wypełnienie formularza oferty
Treść ogłoszenia
DE-4/34/ZO-6/2026, Janów Lubelski 2026.07.09
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na zagospodarowanie odpadów medycznych – 2026 w SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Dokumentacja na :
[link dostępny w aplikacji]
DE-4/34/ZO-3/2026, Janów Lubelski 2026.04.01
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na modernizację łazienek w budynku poradni specjalistycznych -budynek H w SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 82,50KB)
Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia -
do pobrania (ODT | 6,19KB)
Przedmiar robót-
do pobrania (PDF | 1,72MB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty-
do pobrania (DOCX | 23,34KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu-
do pobrania (DOCX | 23,56KB)
Załącznik nr 4– oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia-
Załącznik nr 5– wzór umowy-
do pobrania (DOC | 118,00KB)
Załącznik nr 6 - klauzula informacyjna-
do pobrania (DOCX | 23,72KB)
Załącznik nr 7 - oświadczenie wykonawcy z art. 125 ust. 1-
do pobrania (DOCX | 24,73KB)
Zamawiający uzupełnia postępowanie o załącznik nr 4- oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia-
do pobrania (DOCX | 15,20KB)
Zawiadomienie o wynikach postępowania-
do pobrania (DOC | 41,50KB)
DE-4/34/ZO-5/2025, Janów Lubelski 2025.09.01
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawy materiałów czystościowych dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 73,00KB)
Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia- Zadanie 1-
do pobrania (XLSX | 18,57KB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty -
do pobrania (DOC | 37,50KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 17,28KB)
Załącznik nr 4 – wzór umowy-
do pobrania (DOC | 77,50KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Załącznik nr 6 – Oświadczenia wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 24,72KB)
DE-4/34/ZO-4/2025, Janów Lubelski 2025.08.12
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawy materiałów do sterylizacji dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 73,00KB)
Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia- Zadanie 1-
do pobrania (XLSX | 20,40KB)
Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia- Zadanie 2-
do pobrania (XLSX | 20,19KB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty -
do pobrania (DOC | 39,00KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 17,27KB)
Załącznik nr 4 – wzór umowy-
do pobrania (DOC | 76,50KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Załącznik nr 6 – Oświadczenia wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 24,79KB)
Zapytania A-
do pobrania (DOCX | 27,40KB)
, Odpowiedzi A-
do pobrania (DOCX | 27,40KB)
Informacja o wyborze oferty-
do pobrania (DOC | 37,00KB)
DE-4/34/ZO-8/2024, Janów Lubelski 2024.12.17
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawę zestawów do identyfikacji i oznaczenia lekowrażliwości bakterii z dzierżawą analizator dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 77,00KB)
Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (DOC | 103,50KB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty -
do pobrania (DOC | 37,00KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 16,95KB)
Załącznik nr 4 – wzór umowy-
do pobrania (DOC | 71,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Zapytania A-
do pobrania (DOCX | 26,59KB)
Odpowiedzi A-
do pobrania (DOCX | 26,77KB)
DE-4/34/ZO-5/2024, Janów Lubelski 2024.08.30
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawy materiałów biurowych-2024 dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 73,50KB)
Załącznik nr 1 – formularz oferty-
do pobrania (DOC | 37,50KB)
Załącznik nr 2 – opis przedmiotu zamówienia zad-1 -
do pobrania (XLSX | 19,77KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 17,24KB)
Załącznik nr 4 – wzór umowy-
do pobrania (DOC | 77,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Zapytania A-
Zapytania A (DOCX | 24,95KB)
Odpowiedzi A-
do pobrania (DOCX | 26,00KB)
DE-4/34/ZO-4/2024, Janów Lubelski 2024.07.16
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawy materiałów czystościowych-2024 dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 72,50KB)
Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia zad-1 -
do pobrania (XLSX | 18,16KB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty-
do pobrania (DOC | 37,50KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 17,14KB)
Załącznik nr 4 – wzór umowy-
do pobrania (DOC | 77,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Zapytania A-
do pobrania (DOCX | 24,34KB)
Odpowiedzi A-
do pobrania (DOCX | 24,48KB)
DE-4/34/ZO-3/2024, Janów Lubelski 2024.07.04
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawy materiałów do sterylizacji dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 73,50KB)
Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia zad-1 -
do pobrania (XLSX | 20,16KB)
Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia zad 2 -
do pobrania (XLSX | 20,04KB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty-
do pobrania (DOC | 39,00KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia, o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 17,14KB)
Załącznik nr 4 – wzór umowy- [
do pobrania (DOC | 76,50KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Informacje dodatkowe:
Sprostowanie do treści zaproszenia „Dostawy materiałów do sterylizacji -2024”-
do pobrania (DOC | 54,00KB)
Zapytania A-
do pobrania (DOCX | 25,68KB)
, Odpowiedzi A-
do pobrania (DOCX | 25,10KB)
DE-4/34/ZO-2/2024, Janów Lubelski 2024.07.03
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na dostawy odczynników do RKZ z dzierżawą automatycznego analizatora dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
więcej:
do pobrania (DOC | 80,00KB)
Załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (DOC | 73,50KB)
Załącznik nr 2 – formularz oferty-
do pobrania (DOC | 35,50KB)
Załącznik nr 3 – oświadczenia, o nie podleganiu wykluczeniu-
do pobrania (DOCX | 16,43KB)
Załącznik nr 4 - oświadczenie wykonawcy z art. 125 ust. 1-
do pobrania (DOCX | 24,52KB)
Załącznik nr 5 – wzór umowy-
do pobrania (DOC | 80,00KB)
Załącznik nr 6 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,50KB)
DE-4/34/ZO-6/2023, Janów Lubelski 2023.05.26
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na
dostawy materiałów do sterylizacji
dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Więcej:
do pobrania (DOC | 73,50KB)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (ZIP | 34,79KB)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty -
do pobrania (DOC | 39,00KB)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 17,05KB)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy-
do pobrania (DOC | 69,50KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Zapytania A-
do pobrania (DOCX | 27,02KB)
, Odpowiedzi A-
do pobrania (DOCX | 26,23KB)
Informacja o zmianie terminu składania ofert-
do pobrania (DOC | 47,00KB)
DE-4/34/ZO-4/2023
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na
dostawy akcesoriów do urządzeń operacyjnych
dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Więcej: [
do pobrania (DOC | 73,00KB)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (ODS | 5,36KB)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty -
do pobrania (DOC | 35,50KB)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 16,97KB)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy-
do pobrania (DOC | 72,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na
dostawy akcesoriów do urządzeń operacyjnych
dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Więcej: [
do pobrania (DOC | 73,00KB)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (ODS | 5,36KB)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty -
do pobrania (DOC | 35,50KB)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 16,97KB)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy-
do pobrania (DOC | 72,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na
dostawy akcesoriów do urządzeń operacyjnych
dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Więcej: [
do pobrania (DOC | 73,00KB)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (ODS | 5,36KB)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty -
do pobrania (DOC | 35,50KB)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 16,97KB)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy-
do pobrania (DOC | 72,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na
dostawy akcesoriów do urządzeń operacyjnych
dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Więcej: [
do pobrania (DOC | 73,00KB)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (ODS | 5,36KB)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty -
do pobrania (DOC | 35,50KB)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 16,97KB)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy-
do pobrania (DOC | 72,00KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
DE-4/34/ZO-2/2023, Janów Lubelski 2023.03.17
Przedmiot postępowania:
Zaproszenie do składania ofert na
dostawy materiałów do dializ z dzierżawą aparatów
dla SPZZOZ w Janowie Lubelskim
Więcej:
do pobrania (DOC | 76,00KB)
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia-
do pobrania (DOC | 50,00KB)
Załącznik nr 1a- Parametry techniczne aparatów-
do pobrania (DOC | 95,50KB)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty -
do pobrania (DOC | 36,00KB)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy-
do pobrania (DOCX | 16,85KB)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy-
do pobrania (DOC | 76,50KB)
Załącznik nr 5 - Klauzula informacyjna-
do pobrania (DOC | 50,50KB)
Części zamówienia (9)
Część 1: Zagospodarowanie odpadów medycznych – 2026
Zagospodarowanie odpadów medycznych w SPZZOZ w Janowie Lubelskim.
Część 2: Modernizacja łazienek w budynku poradni specjalistycznych - budynek H
Modernizacja łazienek w budynku H poradni specjalistycznych.
Część 3: Dostawy materiałów czystościowych
Dostawy materiałów czystościowych dla SPZZOZ.
Część 4: Dostawy materiałów do sterylizacji
Dostawy materiałów do sterylizacji (Zadania 1 i 2).
Część 5: Dostawa zestawów do identyfikacji i oznaczenia lekowrażliwości bakterii z dzierżawą analizator
Dostawa zestawów do identyfikacji bakterii wraz z dzierżawą analizatora.
Część 6: Dostawy materiałów biurowych-2024
Dostawy materiałów biurowych.
Część 7: Dostawy odczynników do RKZ z dzierżawą automatycznego analizatora
Dostawy odczynników do RKZ z dzierżawą analizatora.
Część 8: Dostawy akcesoriów do urządzeń operacyjnych
Dostawy akcesoriów do urządzeń operacyjnych.
Część 9: Dostawy materiałów do dializ z dzierżawą aparatów
Dostawy materiałów do dializ z dzierżawą aparatów.
Dokumenty (182)
- (82,50KB)
- (6,19KB)
- (1,72MB)
- (23,34KB)
- (23,56KB)
- (118,00KB)
- (23,72KB)
- (24,73KB)
- (15,20KB)
- (41,50KB)
- (73,00KB)
- (18,57KB)
- (37,50KB)
- (17,28KB)
- (77,50KB)
- (50,00KB)
- (24,72KB)
- (73,00KB)
- (20,40KB)
- (20,19KB)
- (39,00KB)
- (17,27KB)
- (76,50KB)
- (50,00KB)
- (24,79KB)
- (27,40KB)
- (27,40KB)
- (37,00KB)
- (77,00KB)
- (103,50KB)
- (37,00KB)
- (16,95KB)
- (71,00KB)
- (50,00KB)
- (26,59KB)
- (26,77KB)
- (73,50KB)
- (37,50KB)
- (19,77KB)
- (17,24KB)
- (77,00KB)
- (50,00KB)
- Zapytania A.docx (24,95KB)docx (24,95kb)
- (26,00KB)
- (72,50KB)
- (18,16KB)
- (37,50KB)
- (17,14KB)
- (77,00KB)
- (50,00KB)
- (24,34KB)
- (24,48KB)
- (73,50KB)
- (20,16KB)
- (20,04KB)
- (39,00KB)
- (17,14KB)
- (76,50KB)
- (50,00KB)
- (54,00KB)
- (25,68KB)
- (25,10KB)
- (80,00KB)
- (73,50KB)
- (35,50KB)
- (16,43KB)
- (24,52KB)
- (80,00KB)
- (50,50KB)
- (73,50KB)
- (34,79KB)
- (39,00KB)
- (17,05KB)
- (69,50KB)
- (50,00KB)
- (27,02KB)
- (26,23KB)
- (47,00KB)
- (73,00KB)
- (5,36KB)
- (35,50KB)
- (16,97KB)
- (72,00KB)
- (50,00KB)
- (76,00KB)
- (50,00KB)
- (95,50KB)
- (36,00KB)
- (16,85KB)
- (76,50KB)
- (50,50KB)
- do pobrania (DOC | 82,50KB)
- do pobrania (ODT | 6,19KB)
- do pobrania (PDF | 1,72MB)
- do pobrania (DOCX | 23,34KB)
- do pobrania (DOCX | 23,56KB)
- do pobrania (DOC | 118,00KB)
- do pobrania (DOCX | 23,72KB)
- do pobrania (DOCX | 24,73KB)
- do pobrania (DOCX | 15,20KB)
- do pobrania (DOC | 41,50KB)
- do pobrania (DOC | 73,00KB)
- do pobrania (XLSX | 18,57KB)
- do pobrania (DOC | 37,50KB)
- do pobrania (DOCX | 17,28KB)
- do pobrania (DOC | 77,50KB)
- do pobrania (DOC | 50,00KB)
- do pobrania (DOCX | 24,72KB)
- do pobrania (XLSX | 20,40KB)
- do pobrania (XLSX | 20,19KB)
- do pobrania (DOC | 39,00KB)
- do pobrania (DOCX | 17,27KB)
- do pobrania (DOC | 76,50KB)
- do pobrania (DOCX | 24,79KB)
- do pobrania (DOCX | 27,40KB)
- do pobrania (DOCX | 27,40KB)
- do pobrania (DOC | 37,00KB)
- do pobrania (DOC | 77,00KB)
- do pobrania (DOC | 103,50KB)
- do pobrania (DOCX | 16,95KB)
- do pobrania (DOC | 71,00KB)
- do pobrania (DOCX | 26,59KB)
- do pobrania (DOCX | 26,77KB)
- do pobrania (DOC | 73,50KB)
- do pobrania (XLSX | 19,77KB)
- do pobrania (DOCX | 17,24KB)
- Zapytania A (DOCX | 24,95KB)
- do pobrania (DOCX | 26,00KB)
- do pobrania (DOC | 72,50KB)
- do pobrania (XLSX | 18,16KB)
- do pobrania (DOCX | 17,14KB)
- do pobrania (DOCX | 24,34KB)
- do pobrania (DOCX | 24,48KB)
- do pobrania (XLSX | 20,16KB)
- do pobrania (XLSX | 20,04KB)
- do pobrania (DOC | 54,00KB)
- do pobrania (DOCX | 25,68KB)
- do pobrania (DOCX | 25,10KB)
- do pobrania (DOC | 80,00KB)
- do pobrania (DOC | 35,50KB)
- do pobrania (DOCX | 16,43KB)
- do pobrania (DOCX | 24,52KB)
- do pobrania (DOC | 80,00KB)
- do pobrania (DOC | 50,50KB)
- do pobrania (ZIP | 34,79KB)
- do pobrania (DOCX | 17,05KB)
- do pobrania (DOC | 69,50KB)
- do pobrania (DOCX | 27,02KB)
- do pobrania (DOCX | 26,23KB)
- do pobrania (DOC | 47,00KB)
- do pobrania (ODS | 5,36KB)
- do pobrania (DOCX | 16,97KB)
- do pobrania (DOC | 72,00KB)
- do pobrania (DOC | 76,00KB)
- do pobrania (DOC | 95,50KB)
- do pobrania (DOC | 36,00KB)
- do pobrania (DOCX | 16,85KB)
- (DOC | 73,00KB)
- (DOC | 37,50KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOC | 73,00KB)
- (DOC | 39,00KB)
- (DOC | 76,50KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOC | 37,00KB)
- (DOC | 77,00KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOC | 73,50KB)
- (DOC | 37,50KB)
- (DOC | 77,00KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOCX | 17,14KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOC | 73,50KB)
- (DOC | 39,00KB)
- (DOC | 76,50KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOC | 73,50KB)
- (DOC | 35,50KB)
- (DOC | 50,50KB)
- (DOC | 50,00KB)
- (DOC | 50,00KB)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.