Dostawa gadżetów promocyjnych OHP oraz druk plakatów i ulotek
Zamawiający: MAZOWIECKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY, Warszawa (województwo mazowieckie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Małopolska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przygotowanie i dostarczenie gadżetów z logo OHP oraz usługi druku plakatów i ulotek. Postępowanie podzielone na 3 części. Termin składania ofert: 2026-07-03 do 10:00. Zamawiający: Małopolski Wojewódzki Komendant OHP.
Treść ogłoszenia
Przygotowanie i dostarczenie produktów promocyjno- informacyjnych (gad¿etów), logowanych OHP na potrzeby promocji jednostek opiekuñczo-wychowawczych MWK OHP, wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku plakatów promocyjnych oraz wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku ulotek w podziale na 3 czê¶ci Postêpowanie MWK.BK.273.14.2026
Strona g³ówna
>
Dokumentacja
>
Zamówienia publiczne
>
Zapytania ofertowe
>
Przygotowanie i dostarczenie produktów promocyjno- informacyjnych (gad¿etów), logowanych OHP na potrzeby promocji jednostek opiekuñczo-wychowawczych MWK OHP, wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku plakatów promocyjnych oraz wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku ulotek w podziale na 3 czê¶ci Postêpowanie MWK.BK.273.14.2026
Pliki do pobrania
00Zapytanie ofertowe - MWK.BK.273.14.2026.zip [2.25 MB]
Informacja o publikacji dokumentu
Data publikacji: 2026-06-20
Osoba udostêpniaj±ca na stronie:
Data ostatniej modyfikacji: 2026-06-20
Osoba modyfikuj±ca:
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1: Przygotowanie i dostarczenie produktów promocyjno-informacyjnych (gadżetów) z logiem OHP
Dostawa gadżetów promocyjnych z logo OHP dla jednostek opiekuńczo-wychowawczych.
Część 2: Część 2: Przygotowanie do druku oraz druk plakatów promocyjnych
Usługa przygotowania do druku i druku plakatów promocyjnych.
Część 3: Część 3: Przygotowanie do druku oraz druk ulotek
Usługa przygotowania do druku i druku ulotek promocyjnych.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.