Produkty promocyjne (gadżety OHP), druk plakatów i ulotek

Zamawiający: MAZOWIECKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY, Warszawa (województwo mazowieckie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Małe zamówienie na gadżety z logo OHP oraz druk plakatów i ulotek. Podzielone na 3 części. Termin składania ofert: 2026-07-03 do 12:00. Szacowana wartość: 15 000 zł netto. Brak szczegółów w treści, wymagania w załączniku.

Treść ogłoszenia

2026/11 Przygotowanie i dostarczenie produktów promocyjno- informacyjnych (gad¿etów), logowanych OHP na potrzeby promocji jednostek opiekuñczo-wychowawczych MWK OHP, wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku plakatów promocyjnych oraz wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku ulotek w podziale na 3 czê¶ci Postêpowanie MWK.BK.273.14.2026

Strona g³ówna

>

Dokumentacja

>

Zamówienia publiczne

>

Zapytania ofertowe

>

2026/11 Przygotowanie i dostarczenie produktów promocyjno- informacyjnych (gad¿etów), logowanych OHP na potrzeby promocji jednostek opiekuñczo-wychowawczych MWK OHP, wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku plakatów promocyjnych oraz wykonanie us³ugi polegaj±cej na przygotowaniu do druku oraz druku ulotek w podziale na 3 czê¶ci Postêpowanie MWK.BK.273.14.2026

Pliki do pobrania

00Zapytanie ofertowe - MWK.BK.273.14.2026.zip [2.25 MB]

Informacja o publikacji dokumentu

Data publikacji: 2026-06-20

Osoba udostêpniaj±ca na stronie:

Data ostatniej modyfikacji: 2026-06-22

Osoba modyfikuj±ca: Rafa³ Sêkowski

Części zamówienia (3)

  1. Część 1: Część 1: Przygotowanie i dostarczenie produktów promocyjno-informacyjnych (gadżetów) z logiem OHP

    Dostawa gadżetów promocyjnych z logo OHP dla jednostek MWK OHP.

  2. Część 2: Część 2: Przygotowanie do druku oraz druk plakatów promocyjnych

    Usługa poligraficzna: przygotowanie i druk plakatów.

  3. Część 3: Część 3: Przygotowanie do druku oraz druk ulotek

    Usługa poligraficzna: przygotowanie i druk ulotek.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemazowieckie

Produkty promocyjne (gadżety OHP), druk plakatów i ulotek — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne