Wymiana pionów kanalizacyjnych i wodnych w SP nr 5 w Lublinie
Zamawiający: URZĄD MIASTA LUBLIN, Lublin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lublin, budynek Szkoły Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Małe zamówienie na wymianę pionów wodno-kanalizacyjnych w szkole w Lublinie. Zakres obejmuje łazienki nauczycielskie, kuchnię i obiekty sportowe. Prace obejmują wykucie, wymianę, wywóz gruzu, przywrócenie funkcjonalności i sprzątanie. Termin realizacji: 20 sierpnia 2026. Oferta składana mailem do 29 czerwca 2026. Kryterium: cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Oferta podpisana kwalifikowanym, zaufanym lub własnoręcznym (zeskanowanym)
- Wysyłka na adres email [adres e-mail dostępny w aplikacji]
- W tytule maila: „Oferta na wymianę pionów kanalizacyjnych i wodnych”
- Cena brutto, obliczona od ceny netto
Treść ogłoszenia
OGŁOSZENIE O MOŻLIWOŚCI SKŁADANIA OFERT
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie na podstawie zasad postępowania przy udzielaniu zamówień, których wartość jest niższa od kwoty 170 000 złotych wskazanej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z późn. zm. zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu na: wykonanie wymiany pionów kanalizacyjnych i wodnych w łazienkach nauczycieli, wymiany 3 pionów kanalizacyjnych w kuchni szkolnej, oraz wymiana pionów kanalizacyjnych w łazienkach przy obiektach sportowych w budynku szkoły podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie.
Zamawiający:
Gmina Lublin, plac Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin, NIP: 9462575811,
reprezentowaną przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie Panią mgr Martę Mianowaną zwany dalej zamawiającym.
Przedmiot zamówienia:
Wymiana dwóch pionów kanalizacyjnych i wodnych w łazienkach nauczycieli, wymiany 3 pionów kanalizacyjnych w kuchni szkolnej, oraz wymiana pionów kanalizacyjnych w łazienkach przy obiektach sportowych.
Zakres zamówienia obejmuje:
Wykucie z muru oraz wymianę pionów kanalizacyjnych, a także wywiezienie gruzu.
Wymianę instalacji wodnej.
Przywrócenie sanitariatów do pełnej funkcjonalności
Sprzątanie po zakończeniu prac.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1.
Kod CPV:
45332000-3 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
Termin realizacji zamówienia:
Termin realizacji przedmiotu zamówienia to 20 sierpnia 2026 r.
Warunki płatności:
Z tytułu realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie po realizacji przedmiotu zamówienia, w terminie 30 dni od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury VAT.
Sposób obliczenia ceny oferty:
Oferta musi zawierać ostateczną sumaryczną cenę obejmującą wszystkie koszty związane z realizacją zadania niezbędne do jego wykonania z uwzględnieniem wszystkich opłat i podatków (w tym podatek VAT - dotyczy podmiotów będących płatnikiem podatku VAT);
wszelkie obliczenia należy dokonać z dokładnością do pełnych groszy, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, przy czym końcówki poniżej 0,5 grosza pomija się, a końcówki 0,5 grosza i wyższe zaokrągla się do pełnego grosza;
podstawą wyjściową wyliczeń wg powyższego schematu jest cena jednostkowa netto – ewentualne błędy rachunkowe zostaną skorygowane z zastosowaniem powyższego schematu obliczania ceny ofertowej.
Opis kryteriów, którymi zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert:
Cena - 100 %
W powyższym kryterium oceniana będzie całkowita cena brutto oferty. Wykonawcy będą oceniani wg następującego wzoru:
Najniższa cena
------------------------- × 100 pkt × waga kryterium
Cena badanej oferty
Zamawiający wybierze ofertę, która uzyska największą liczbę punktów, z zastrzeżeniem pkt 12.
Podpisaną ofertę (formularz ofertowy) należy składać:
przesłać na adres
kierownik.gospodarczy
@[link dostępny w aplikacji]
, w tytule wskazać „Oferta na wymianę pionów kanalizacyjnych i wodnych” w terminie do dnia
29 czerwca 2026 r. do godz. 12:00
.
decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data i godzina wpływu oferty na adres wskazany powyżej, a nie data jej wysłania czy nadania,
wykonawca może zmienić lub wycofać ofertę pod warunkiem, że zrobi to przed terminem składania ofert;
przez podpisaną ofertę rozumie się złożenie oferty:
opatrzonej podpisem kwalifikowanym;
opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (w rozumieniu art. 63 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych);
opatrzonej własnoręcznym podpisem złożonym na dokumencie oraz zeskanowanym.
Szczegółowych informacji w zakresie realizacji zamówienia udzieli:
Michał Kostrzewa, tel. 81 741-75-10, Wew. 4,
kierownik.gospodarczy
@[link dostępny w aplikacji]
Zamawiający informuje, iż niniejsze ogłoszenie nie jest objęte przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych.
Info
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana pionów kanalizacyjnych i wodnych w budynku SP nr 5
Wymiana pionów w łazienkach nauczycielskich, kuchni i obiektach sportowych. Wykucie, montaż, wywóz gruzu, przywrócenie funkcjonalności i sprzątanie.
Dokumenty (6)
- ogloszenie_o_mozliwosci_skladania_ofert_remont.pdfpdf
- zał. nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia wymiana pionów kanalizacyjnych.pdfpdf
- zał. nr 2 wzór formularza ofertowego.odtodt
- zał. nr 2 wzór formularza ofertowego.pdfpdf
- Zał. nr 3 Wzór umowy na roboty budowlane.pdfpdf
- Informacja o wyborze oferty w postępowaniu.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.