Dostawa wyposażenia żłobka w Dobrzyniewie Dużym
Zamawiający: Urząd Gminy Dobrzyniewo Duże, Dobrzyniewo Duże (województwo podlaskie)
Budżet gminy Dobrzyniewo Duże 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- ul. Szkolna 10, 16-002 Dobrzyniewo Duże
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż i instalację wyposażenia żłobka w Dobrzyniewie Dużym. Postępowanie podzielone na dwie części. Wartość szacunkowa niższa od progów PZP. Termin składania ofert i szczegółowe opisy przedmiotu (załączniki 4a/4b) nie zostały dostarczone w materiałach.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 125 ust. 1 PZP)
- Minimalny okres gwarancji: 2 lata (przy braku wpisu)
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 – Dostawa wyposażenia żłobka
Dostawa, montaż i instalacja mebli oraz elementów wyposażenia żłobka.
Część 2: Część 2 – Dostawa wyposażenia żłobka
Dostawa, montaż i instalacja mebli oraz elementów wyposażenia żłobka.
Dokumenty (15)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ - RIR.271.40.2026-sig.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - PPU.docxdocx
- Załącznik nr 4A do SWZ -OPZ- Formularz cenowy cz. 1.xlsxxlsx
- Załącznik nr 4B do SWZ -OPZ - Formularz cenowy cz. 2.xlsxxlsx
- Załącznik nr 5 do SWZ - wzór wykazu dostaw.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - rzut pomieszczeń.pdfpdf
- Załącznik nr 7 do SWZ - Instalacja centralnego ogrzewania.pdfpdf
- 2026.06.29 Wyjaśnienia SWZ nr 2-sig.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie.pdfpdf
- 2026.06.26 Wyjaśnienia SWZ-sig.pdfpdf
- Załącznik do wyjaśnień z 26.06.2026 - A4 RZUT DACHU.pdfpdf
- 2026.06.30 Wyjaśnienia SWZ nr 3-sig.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.