Prowadzenie doradztwa energetycznego

Zamawiający: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHOWIE, Ostrówek (województwo mazowieckie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Łochów
Status
aktualne

Podsumowanie

Zamówienie na usługi doradztwa energetycznego dla Gminy Łochów. Tryb: zapytanie o cenę (poniżej progów unijnych). Termin składania ofert: 30.06.2026 do 15:00. Oferta składana pisemnie (poczta, osobiście lub e-mail). Szczegółowy zakres i wymagania nie zostały udostępnione w treści (brak załącznika SWZ/OPZ).

Treść ogłoszenia

WGKI.271.1.2026.BK Wersja strony w formacie XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Szczegóły Zamówienie na Prowadzenie doradztwa energetycznego Status zamówienia aktualne Nr sprawy WGKI.271.1.2026.BK Zamawiający Gmina Łochów Tryb zamówienia zapytanie o cenę Rodzaj zamówienia Usługi cena poniżej 170.000 zł Termin składania ofert 30.06.2026 godz. 15:00 Sposób składania ofert pisemnie za pośrednictwem poczty, bezpośrednio w siedzibie Urzędu tj. Aleja Pokoju 75, 07-130 Łochów lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Załączniki Ogłoszenie o zamówieniu pdf, 136 kB Metryczka dla załącznika Ogłoszenie o zamówieniu Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Barbara Krysik Data wytworzenia: 22.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 22.06.2026 15:12 Liczba pobrań: 18 Metryczka Wytworzył: Małgorzata Łotarska Odpowiedzialny za treść: Barbara Krysik Data wytworzenia: 22.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Kołodziejska Data opublikowania: 22.06.2026 15:12 Liczba wyświetleń: 42 Powiadom znajomego ajax-response Powiadom znajomego Twoje imię i nazwisko Pole wymagane * Twój adres e-mail Pole wymagane * Tytuł e-maila Pole wymagane * Adres e-mail znajomego Pole wymagane * Pytanie antyspamowe Podaj słownie wynik działania: 16 minus 9 Pole wymagane * * Pole wymagane Drukuj Zapisz do PDF Powiadom znajomego Metryczka

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Prowadzenie doradztwa energetycznego

    Usługa doradztwa energetycznego dla Gminy Łochów.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.