Zakup i dostawa artykułów biurowych
Zamawiający: WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI, Łódź (województwo łódzkie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- 93-465 Łódź, ul. Dubois 118
Podsumowanie
WFOŚiGW w Łodzi szuka dostawcy artykułów biurowych. Wartość poniżej 170 tys. zł. Oferta składa się z formularza asortymentowo-cenowego. Wymagane oświadczenie o braku powiązań z Rosją/Białorusią (agresja na Ukrainę). Dostawa w siedzibie zamawiającego.
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o zamówieniu – artykuły biurowe
Ogłoszenie o zamówieniu – artykuły biurowe - Biuletyn Informacji Publicznej WFOŚiGW w Łodzi
Szukaj:
Deklaracja dostępności
A-
A
A+
Zmień kontrast
Zmień kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Menu
O Funduszu
Działalność Funduszu
Plan działalności
Spółki
Sprawozdania finansowe
Sprawozdanie z działalności
Udzielona pomoc
Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi
Kontrola zarządcza
Zintegrowany System Zarządzania
Strategia działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2021-2024
Strategia działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2025-2028
Status prawny
Struktura
Zamówienia Publiczne
Zamówienia publiczne bez PZP
Zamówienia publiczne PZP
Praca w WFOŚiGW w Łodzi
Ogłoszenia
Sposób przyjmowania i załatwiania spraw
Dostęp do informacji publicznej
Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego
Standardy Ochrony Małoletnich
Strona główna
Kontakt
Strona internetowa WFOŚiGW
Archiwum BIP
Toggle navigation
Strona główna
Kontakt
Strona internetowa WFOŚiGW
Archiwum BIP
Strona główna
»
Ogłoszenie o zamówieniu – artykuły biurowe
Ogłoszenie o zamówieniu – artykuły biurowe
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert
w postępowaniu o wartości szacunkowej poniżej 170.000,00 zł, którego przedmiotem jest zakup i dostawa szerokiego asortymentu
artykułów biurowych na potrzeby ogólne Biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Załączone pliki
Ogłoszenie o zamówieniu
Załącznik nr 1 do ogłoszenia - formularz oferty
Załącznik nr 2 do ogłoszenia - formularz asortymentowo - cenowy
Załącznik nr 3 do ogłoszenia - wzór umowy
Załącznik nr 2 do wzoru umowy - klauzula RODO
Załącznik nr 4 do ogłoszenia - oświadczenie w zakresie przeciwdziałania agresji na Ukrainę
Opublikowano:
2026-06-22
Autor:
Piotr Błasiak
Ostatnia aktualizacja:
22 czerwca 2026 przez
Piotr Błasiak
Wersje
przez Piotr Błasiak
2026-06-22 @ 15:35:18
przez Piotr Błasiak
O Funduszu
Działalność Funduszu
Plan działalności
Spółki
Sprawozdania finansowe
Sprawozdanie z działalności
Udzielona pomoc
Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi
Kontrola zarządcza
Zintegrowany System Zarządzania
Strategia działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2021-2024
Strategia działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2025-2028
Status prawny
Struktura
Zamówienia Publiczne
Zamówienia publiczne bez PZP
Zamówienia publiczne PZP
Praca w WFOŚiGW w Łodzi
Ogłoszenia
Sposób przyjmowania i załatwiania spraw
Dostęp do informacji publicznej
Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego
Standardy Ochrony Małoletnich
BIP WFOŚiGW w Łodzi
Redaktor:
Waldemar Snelewski
Email:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Telefon:
(42) 207 14 86
Funkcja:
Redaktor strony podmiotowej BIP, Zarządzanie publikacjami w BIP
Ostatnie zmiany
Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Specjalista w Zespole Finansowo-Księgowym w WFOŚiGW w Łodzi
Lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Specjalisty w Zespole Finansowo-Księgowym w WFOŚiGW w Łodzi
Ogłoszenie o naborze na stanowisko Specjalisty w Zespole Finansowo-Księgowym w WFOŚiGW w Łodzi
Ogłoszenie o zamówieniu – telefonia i internet 2025-2026
Kontakt
ul. Dubois 118, 93-465 Łódź
Telefon: 42 663 41 00
E-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
WFOSiGW © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dodatkowe informacje
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Godziny pracy
Godziny pracy Biura
poniedziałek – piątek
od 7:00 do 16:30
Godziny pracy Kancelarii
poniedziałek – piątek
od 7:30 do 16:00
Copyright © 2026 WFOŚiGW w Łodzi
Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.
Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy, lub wyłączyć je w
ustawieniach
.
Akceptuj
Ustawienia
Zmień ustawienai ciasteczek
Zamknij ustawienia ciasteczek RODO
Przegląd prywatności
Ściśle niezbędne ciasteczka
Analityka
Polityka ciasteczek
Powered by
Zgodności ciasteczek z RODO
Przegląd prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Ściśle niezbędne ciasteczka
Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.
Włącz lub wyłącz ciasteczka
Włączono
Wyłączono
Analityka
Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.
Włącz lub wyłącz ciasteczka
Włączono
Wyłączono
Polityka ciasteczek
Więcej informacji o naszej
Polityce ciasteczek
Włącz wszystkie
Zapisz zmiany
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa szerokiego asortymentu artykułów biurowych
Dostawa artykułów biurowych na potrzeby Biura WFOŚiGW w Łodzi. Oferta oparta na formularzu asortymentowo-cenowym.
Dokumenty (6)
- Ogłoszenie o zamówieniu
- Załącznik nr 1 do ogłoszenia - formularz oferty
- Załącznik nr 2 do ogłoszenia - formularz asortymentowo - cenowy
- Załącznik nr 3 do ogłoszenia - wzór umowy
- Załącznik nr 2 do wzoru umowy - klauzula RODO
- Załącznik nr 4 do ogłoszenia - oświadczenie w zakresie przeciwdziałania agresji na Ukrainę
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.