Sprzedaż działki nr 1387/52 w Pszczewie
Zamawiający: URZĄD GMINY W PSZCZEWIE, Pszczew
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Pszczew, osiedle Leśna Podkowa, działka nr 1387/52
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej (0,0987 ha) w Pszczewie, osiedle Leśna Podkowa. Cena wywoławcza 106.436,00 zł netto + VAT 23%. Wadium 10.600,00 zł. Przetarg 30.07.2026 o 9:00 w Urzędzie Gminy w Pszczewie.
Treść ogłoszenia
Ogłaszający: Wójt Gminy Pszczew
Rodzaj: Sprzedaż
Dotyczy: I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w obrębie Pszczew na osiedlu Leśna Podkowa, Pszczew - działka nr 1387/52 o pow. 0,0987 ha
Data przetargu: 2026-07-30 09:00:00
Miejsce: Przetarg odbędzie się w dniu 30 lipca 2026 r. o godz. 09.00 w Urzędzie Gminy w Pszczewie (sala posiedzeń).
Cena wywoławcza: Cena wywoławcza wynosi :106.436,00 zł Do ceny sprzedaży doliczony zostanie podatek VAT 23%
Wadium: Wadium wynosi : 10.600,00 zł
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej (działka nr 1387/52)
Sprzedaż działki o powierzchni 0,0987 ha w Pszczewie, osiedle Leśna Podkowa.
Dokumenty (1)
- przet8_2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.