Budowa placu street workout na terenie SP nr 9 w Kielcach

Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Kielce, ul. Dygasińskiego 6 (teren Szkoły Podstawowej nr 9)

Podsumowanie

Zaproszenie do składania ofert na budowę placu street workout przy SP nr 9 w Kielcach (ul. Dygasińskiego 6). Termin składania ofert: 22.06.2026. Zamówienie dotyczy robót budowlanych. Szczegóły w załączonym SWZ.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Ważne informacje

Przetargi i oferty miasta

Zaproszenie do składania ofert w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Budowa placu street workout na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Kielcach, ul. Dygasińskiego 6".

Załączniki

Specyfikacja kamery

PDF | 617.31 KB

Zaproszenie- plac street workout

PDF | 668.56 KB

Osoba odpowiedzialna za treść:

Aneta Wajs - Dyrektor Wydziału Inwestycji i Architektury

Redaktor:

Katarzyna Jasińska

Osoba publikująca:

Monika Olbratowska

Data utworzenia:

22-06-2026

Data publikacji:

22-06-2026 13:04

Data aktualizacji:

22-06-2026 13:20

Drukuj do PDF

Drukuj

Rejestr zmian

UWAGA

Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie

[link dostępny w aplikacji]

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Budowa placu street workout

    Realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na budowie placu do ćwiczeń outdoorowych.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Budowa placu street workout na terenie SP nr 9 w Kielcach — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne