Ocena stanu technicznego ram nośnych pojazdów klasy ATV
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na wykonanie ocen stanu technicznego ram nośnych pojazdów ATV (Polaris i Yamaha) przed i po naprawze. Usługę musi wykonać uprawniony rzeczoznawca samochodowy. Przedmiot dotyczy 2 egzemplarzy każdego z 2 modeli. Oferta musi obejmować koszt realizacji w siedzibie Nadbużańskiego Oddziału SG w Chełmie.
Kluczowe wymagania
- Wykonawca musi być uprawnionym rzeczoznawcą samochodowym
Treść ogłoszenia
Strona główna
ZAPYTANIA OFERTOWE
OGŁOSZONE
Zapytanie ofertowe dot. wykonania ocen stanu technicznego ram nośnych pojazdów klasy ATV
Zapytanie ofertowe - ocena stanu technicznego ATV
23.06.2026 11:50
(pdf 967.89 KB)
Formularz ofertowy
23.06.2026 11:50
(docx 22.61 KB)
Data publikacji 23.06.2026
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Karolina Wolan
Osoba udostępniająca informację:
Konrad Wójtowicz
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie ocen stanu technicznego ram nośnych pojazdów klasy ATV
Ocena stanu technicznego ramy nośnej przed i po naprawie dla 2 pojazdów Polaris i 2 pojazdów Yamaha ATV.
Dokumenty (3)
- Zapytanie ofertowe - ocena stanu technicznego ATV23.06.2026 11:50(pdf 967.89 KB)pdf
- Formularz ofertowy23.06.2026 11:50(docx 22.61 KB)docx
- Informacja o unieważnieniu zapytania ofertowego dot. oceny stanu technicznego ATV30.06.2026 11:03(pdf 788.16 KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.