Dostawa sprzętu drukującego wraz z materiałami eksploatacyjnymi
Zamawiający: NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ IMIENIA 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ, Chełm
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- magazyn Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na dostawę drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla Nadbużańskiego Oddziału SG. Projekt FAMI. Termin realizacji 14 dni od podpisania umowy. Dostawa do magazynu w Lublinie. Płatność w 21 dni. Wadium nie wymienione, ale wymagane jest potwierdzenie parametrów sprzętu.
Kluczowe wymagania
- Dostawa jednorazowa
- Termin 14 dni kalendarzowych od zamówienia
- Koszty dostawy po stronie wykonawcy
- Gwarancja zgodna z zapytaniem
Treść ogłoszenia
Strona główna
ZAPYTANIA OFERTOWE
OGŁOSZONE
Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu drukującego wraz z materiałami eksploatacyjnymi w ramach projektu FAMI.01.01-IZ.00-0002/24 „Wzmocnienie infrastruktury i procedur azylowych” w ramach Polskiego Programu Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027.
Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu drukującego wraz z materiałami eksploatacyjnymi w ramach projektu FAMI.01.01-IZ.00-0002/24 „Wzmocnienie infrastruktury i procedur azylowych” w ramach Polskiego Programu Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027.
22.06.2026 15:10
(pdf 179.83 KB)
Formularz oferty
22.06.2026 15:10
(docx 80.53 KB)
Data publikacji 22.06.2026
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający informację:
Osoba udostępniająca informację:
Monika Krajewska NADBUŻAŃSKI OSG\\\\WYDZIAŁ ŁĄCZNOŚCI I INFORMATYKI
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu drukującego wraz z materiałami eksploatacyjnymi
Zakup drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych dla potrzeb Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Dokumenty (2)
- Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu drukującego wraz z materiałami eksploatacyjnymi w ramach projektu FAMI.01.01-IZ.00-0002/24 „Wzmocnienie infrastruktury i…pdf
- Formularz oferty22.06.2026 15:10(docx 80.53 KB)docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.