Budowa obiektów małej architektury w ramach doposażenia istniejących placów zabaw dla dzieci przy ul. Kwiatkowskiego, ul. Rumiankowej i ul. Piastowskiej w Kraśniku
Zamawiający: MIASTO KRAŚNIK, Kraśnik (województwo lubelskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Tryb / procedura
- PN
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- wszczęte
Podsumowanie
Dostarczono tylko dane adresowe zamawiającego (Miasto Kraśnik) bez żadnych załączników, ogłoszeń, SWZ ani planów postępowań. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, wartości, terminach czy wymaganiach. Nie można ocenić możliwości złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
MIASTO KRAŚNIK, Kraśnik, lubelskie
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak przedmiotu zamówienia
Brak danych o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (22)
- ZP.271.1.20.2.2026.docxdocx
- ZP.271.1.20.2.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdfpdf
- ZP.271.1.21.1.2026.docxdocx
- ZP.271.1.21.1.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 12c do SWZ - dokumentacja projektowa część nr 3.zipzip
- Załącznik nr 12b do SWZ - dokumentacja projektowa część nr 2.zipzip
- Załącznik nr 12a do SWZ - dokumentacja projektowa część nr 1.zipzip
- Załącznik nr 11 do SWZ - klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych.docxdocx
- Załącznik nr 10c do SWZ - umowa część nr 3 zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 10b do SWZ - umowa część nr 2 zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 10a do SWZ - umowa część nr 1 zamówienia.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz osób.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz robót.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - informacja dot. grupy kapitałowej.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o podziale obowiązków.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie podmiotu udostępniajacego zasoby.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - wzór zobowiązania.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie art.125 ust. 1 Pzp.docxdocx
- SWZ.docxdocx
- SWZ.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.