Dostawa podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów szkoły podstawowej (klasy I-VIII)
Zamawiający: URZĄD MIASTA LUBLIN, Lublin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lublin, ul. Berylowa 7
- Status
- aktualne
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę podręczników i zeszytów ćwiczeniowych dla Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie. Przedmiot obejmuje materiały dla klas I-VIII z zakresu polonistyki, matematyki, przyrody, historii, geografii, języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański) oraz innych przedmiotów. Oferta składana jest drogą elektroniczną do 26.06.2026 r. do godz. 9:00. Kryterium award: cena (100%). Termin realizacji do 14.08.2026.
Kluczowe wymagania
- Sytuacja ekonomiczna i finansowa
- Uprawnienia do wykonywania działalności
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe nr DZ.261.4.2026 - dotyczy podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów szkoły podstawowej dla klas I – VIII:
podręczniki do zajęć z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej oraz podręczniki do języka nowożytnego dla klasy I-175;
materiały ćwiczeniowe do zajęć z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej oraz do języka nowożytnego dla klasy I-168;
materiały ćwiczeniowe dla klasy II-184;
materiały ćwiczeniowe dla klasy III-178;
podręczniki dla klasy IV-203;
materiały ćwiczeniowe IV-195;
materiały ćwiczeniowe dla klasy V-176;
podręczniki dla klasy VI-36;
materiały ćwiczeniowe dla klasy VI-204
podręczniki dla klasy VII-176;
materiały ćwiczeniowe dla klasy VII-168;
podręczniki dla klasy VIII-47;
materiały ćwiczeniowe dla klasy VIII-136.
I. Zamawiający
Zespół Szkół nr 13
ul. Berylowa 7, 20-582 Lublin
e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji]
II. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
podręczniki do zajęć z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej oraz podręczniki do języka nowożytnego dla klasy I-175
materiały ćwiczeniowe do zajęć z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej oraz do języka nowożytnego dla klasy I-168
materiały ćwiczeniowe do zajęć z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej oraz do języka nowożytnego dla klasy II-184
materiały ćwiczeniowe do zajęć z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej oraz do języka nowożytnego dla klasy III-178
podręczniki dla klasy IV-203
materiały ćwiczeniowe dla klasy IV-195
materiały ćwiczeniowe dla klasy V-176
podręczniki dla klasy VI-36
materiały ćwiczeniowe dla klasy VI-204
podręczniki dla klasy VII-176
materiały ćwiczeniowe dla klasy VII-168
podręczniki dla klasy VIII-47
materiały ćwiczeniowe dla klasy VIII-136.
Opis warunków dopuszczenia do udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki:
znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej umożliwiającej wykonanie zamówienia.
mają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
III. Termin wykonania zamówienia
Termin wykonania przedmiotu zamówienia:
do 14.08.2026 r.
IV. Opis sposobu przygotowania oferty
Oferent powinien przedstawić ofertę na formularzu załączonym do niniejszego zapytania.
Oferta powinna być:
opatrzona pieczątką firmową;
posiadać datę sporządzenia;
zawierać adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, numer NIP;
podpisana czytelnie przez wykonawcę.
V. Miejsce oraz termin składania ofert
Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej
na adres: [adres e-mail dostępny w aplikacji] do dnia 26.06.2026 r. do godziny 9.00
.
Ocena ofert nastąpi
w dniu 26.06.2026 r. do godz. 12.00
, a wyniki i wybór najkorzystniejszej oferty
zostanie ogłoszony w tym samym dniu do godziny 15.00
na stronie internetowej BIP Zamawiającego, znajdującej się pod adresem: [link dostępny w aplikacji]
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
Oferent może przed upływem terminu składania ofert zmienić lub wycofać swoją ofertę.
W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
Zapytanie ofertowe zamieszczono na stronie: [link dostępny w aplikacji]
VI. Ocena ofert
Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie następujących kryteriów:
cena 100%.
VII. Informacje dotyczące wyboru najkorzystniejszej oferty
O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi oferentów za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem: [link dostępny w aplikacji]
VIII. Dodatkowe informacje
Dodatkowych informacji udziela p. Małgorzata Konarzewska pod numerem telefonu
81 466 4800
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klas I-VIII
Dostawa kompletów podręczników i zeszytów ćwiczeniowych dla uczniów szkół podstawowych w Lublinie.
Dokumenty (9)
- załącznik_nr_1_2026_sp58.docxdocx
- załącznik_nr_2_2026_sp58.docxdocx
- załącznik_nr_3_2026_sp58.docxdocx
- zalacznik_nr_4_2026_sp58-3.docxdocx
- załącznik_nr_5_2026_sp58.docxdocx
- załącznik_nr_6_2026_sp58.docxdocx
- załącznik_nr_7_2026_sp58.docxdocx
- załącznik_nr_8_2026_sp58.docxdocx
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty do zapytania nr DZ.261.4.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.