Sukcesywne dostawy tekstyliów hotelowych i gastronomicznych dla Grupy Kapitałowej PHH
Zamawiający: Polski Holding Hotelowy sp. z o.o.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na sukcesywne dostawy tekstyliów (hotelowe, gastronomiczne, kołdry/poduszki) dla obiektów Grupy PHH. Oferta składa się z 3 części. Wymagana polisa OC, oświadczenia o braku zaległości i spełnianiu warunków. Termin związania ofertą: 90 dni. Szczegóły przedmiotu w Arkuszu Cenowym.
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1 – Tekstylia hotelowe
Dostawa tekstyliów przeznaczonych dla obiektów hotelowych Grupy Kapitałowej PHH.
Część 2: Część 2 – Tekstylia gastronomiczne
Dostawa tekstyliów przeznaczonych dla obiektów gastronomicznych Grupy Kapitałowej PHH.
Część 3: Część 3 – Kołdry, Poduszki
Dostawa kołdr i poduszek dla obiektów Grupy Kapitałowej PHH.
Dokumenty (12)
- Zapytanie ofertowe.pdfpdf285 kB
- Załącznik nr 2 - Formularz Oferty_Tekstylia.docxdocx152.08 kB
- Załącznik nr 3 - Arkusz Cenowy.xlsxxlsx27.86 kB
- Załącznik nr 4 - Klauzula łączona dla kontrahentów i ich przedstawicieli.docxdocx22.29 kB
- Załącznik nr 5 wykaz obiektów.xlsxxlsx11.78 kB
- Załącznik nr 6- Kodeks Postępowania Dostawców.pdfpdf218.46 kB
- Załacznik nr 1 - Opis Przedmiotu Zamówienia_Tekstylia.pdfpdf137.87 kB
- Załącznik nr 7 - Wzór Umowy tekstylia - po zmianie 17062026.docxdocx236.56 kB
- Zapytanie ofertowe.pdfpdf285.09 kB
- Załącznik nr 7 - Wzór Umowy tekstylia - po zmianie 17062026.docxdocx236.56 kB
- Załącznik nr 3 - Arkusz Cenowy_22.06.2026_.xlsxxlsx31.31 kB
- Załącznik nr 3 - Arkusz Cenowy_19.06.2026_.xlsxxlsx31.1 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.