IGK.271.5.2026 Remont korpusu drogi nr 2940D (dz. nr 152/7) w miejscowości Bagieniec poprzez wykonanie ścianek szczelnych typu Larsen wraz z odtworzeniem nawierzchni
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI JAWORZYNA ŚLĄSKA, Jaworzyna Śląska (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf167.01 kB
- SWZ 01.06.2026.docdoc395.5 kB
- Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór umowy.docxdocx89.08 kB
- Załącznik nr 10 - dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiar.zipzip21758.74 kB
- ZAŚWIADCZENIE ze Starostwa.pdfpdf444.91 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 10.06.2026.pdfpdf42.54 kB
- Ogłoszenie o zmianie SWZ 10.06.2026.pdfpdf93.96 kB
- Załącznik nr 10 - opinia konserwatorska, zezwolenia na usunięcie drzew.zipzip913.13 kB
- Doprecyzowanie zmiany z dnia 10.06.2026.pdfpdf42.08 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 18.06.2026.pdfpdf34.34 kB
- Ogłoszenie o zmianie SWZ 18.06.2026.pdfpdf45.97 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.