Odbudowa kładki nad rzeką Bóbr – etap 4
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LWÓWEK ŚLĄSKI, Lwówek Śląski (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lwówek Śląski, nad rzeką Bóbr
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane: odbudowa kładki nad rzeką Bóbr (etap 4). Zamawiający: Gmina i Miasto Lwówek Śląski. Postępowanie w trybie podstawowym z możliwością negocjacji. Oferta składana elektronicznie do 08.07.2026 r. Wadium: 10 000 zł. Przedmiot niepodzielny.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł
- Oferta elektroniczna ([link dostępny w aplikacji])
- Podpis kwalifikowany/zaufany/osobisty
- Brak możliwości składania ofert częściowych
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbudowa kładki nad rzeką Bóbr – etap 4
Roboty budowlane polegające na odbudowie kładki nad rzeką Bóbr w ramach czwartego etapu inwestycji.
Dokumenty (16)
- SWZ Odbudowa kłądki nad rzeką Bóbr - etap 4.pdfpdf
- SWZ Odbudowa kłądki nad rzeką Bóbr - etap 4.docxdocx
- 08ded117-95f9-c321-4b6e-b70001241a3a.pdfpdf
- PZT_scalony.pdfpdf
- PAB_scalony.pdfpdf
- Przedmiar E2_PONTAR.pdfpdf
- OPINIE.pdf bioz.pdfpdf
- Kładka ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Odpowiedź na pytania i zmiana terminów SWZ.pdfpdf
- Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Odpowiedź na pytanie 07.07.2026.pdfpdf
- Odpowiedź na pytania i zmiana terminu SWZ- kładka Bóbr 10.07.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 10.07.2026.pdfpdf
- Odpowiedź na pytania i zmiana terminu SWZ- kładka Bóbr 21.07.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 21.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.