Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej. Etap I – wykonanie dokumentacji projektowej
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY BIAŁA PISKA, Biała Piska
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
Podsumowanie
Dostarczona treść to wyłącznie lista plików (SWZ, Załączniki 1-21) z BIP Urzędu Miejskiego w Białej Piskiej. Brak jest treści dokumentów (załączniki są puste w danych wejściowych). Nie można określić przedmiotu zamówienia, wartości, terminów ani wymagań. Analiza niemożliwa.
Treść ogłoszenia
Baza dokumentów - Urząd Miejski w Białej Piskiej
BIP Biała Piska - [link dostępny w aplikacji]
Wygenerowano: 24-06-2026
BIP Biała Piska - [link dostępny w aplikacji]
Przejdź do treści
Przejdź do Wyszukiwarki
Przejdź do mapy strony
Przejdź do Menu
Please ensure Javascript is enabled for purposes of
website accessibility
Logo BIP 2
HERB I SLOGAN BIAŁA PISKA
Strona główna
Mapa Strony
Kontakt
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
BIP w nagłówku
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Rodzaj dokumentu
Zamówienia publiczne powyżej kwoty 170 tys. złotych
Dziedzina
Zamówienia publiczne
Numer
Or.ZP/271/8/2026/
Data podpisania
2026-06-23
Treść dokumentu:
Identyfikator postępowania
ocds-148610-d216921b-7aff-4112-8874-69ab1f51248e
Link do postępowania - [link dostępny w aplikacji]
Dokumenty nowelizujące
Dokument nie został znowelizowany
Dokumenty nowelizowane
Dokument nie nowelizuje innych dokumentów
Ogłoszenie o zamówieniu
118 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
SWZ
789 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 1
617 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 2
599 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 3
596 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 4
597 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 5
598 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 6
597 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 7
597 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 8
714 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 9
600 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 10
425 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 11
2.5 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 12
3.6 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 13
821 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 14
1.2 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 15
24.4 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 16
1.6 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 17
21.6 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 18
45.2 MB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 19
69 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 20
256 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Załącznik nr 21
166 kB
Wytworzył:
Ewa Zyskowska
Data wytworzenia:
2026-06-23
Data publikacji:
2026-06-23
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Opublikował:
Ewa Zyskowska
Data modyfikacji:
2026-06-23 13:22:52
Historia zmian dokumentu
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Epuap
Plac Adama Mickiewicza 25
12-230 Biała Pisla
Telefon:
87 424 13 50
Fax:
87 424 13 51
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
NIP:
8491048752
REGON:
000527919
poniedziałek:
7:00 - 15:00
wtorek:
7:00 - 15:00
środa:
8:00 - 16:00
czwartek:
7:00 - 15:00
piątek:
7:00 - 15:00
Strona główna BIP
Baza dokumentów
Rejestr zmian
Strona podmiotowa
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Unia Europejska
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
© Wszelkie prawa zastrzeżone, Urząd Miejski w Białej Piskiej
Informacje o certyfikacie dostępności
HTML5
CSS3
WCAG 2.1
Walidacja:
HTML5
+
CSS3
+
WCAG 2.1
Wykonanie
CONCEPT
Intermedia
Przewiń na górę
Strona główna
Wyszukiwarka
Narzędzia
Menu główne
Menu szczegółowe
panel
Części zamówienia (1)
Część 0: Nieznany przedmiot zamówienia
Brak danych w dostarczonym tekście.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.