Usługa cyklicznego przewozu akt i dokumentów sądowych (Dąbrowa Górnicza)
Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 23 oraz ul. Graniczna 34B
Podsumowanie
Zamówienie na stały transport akt sądowych między główną siedzibą Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej (ul. Graniczna 23) a siedzibą Zespołów Kuratorskiej Służby Sądowej (ul. Graniczna 34B). Transport 3 razy w tygodniu (pon, śr, pt) w godzinach 10-12. Rozliczanie miesięczne za faktyczną liczbę kursów. Wymagane posiadanie pojazdu, kierowcy z prawem jazdy oraz brak kary za przestępstwo.
Kluczowe wymagania
- Brak kary za przestępstwo dla wykonawcy i pracowników
- Posiadanie ważnego prawa jazdy i badań lekarskich
- Pojazd z ważnym badaniem technicznym
- Stały skład osobowy z zapewnieniem zastępstw
- Zachowanie tajemnicy i poufności danych
Treść ogłoszenia
zapytanie ofertowe OFIN.262.16.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Strona korzysta z plików
cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką prywatności
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików
cookies
w Twojej przeglądarce.
Zamknij informację o
cookies
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Mapa serwisu
zapytanie ofertowe OFIN.262.16.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Sąd Rejonowy
w Dąbrowie Górniczej
Wyszukiwarka
Wyszukiwana fraza
Szukaj
Ustawienia
Zmień kontrast
Czcionka
Powiększ czcionkę
Biuletyn Informacji Publicznej
otwiera się w nowym oknie
Ogłoszenia
expand menu Ogłoszenia
Aktualności i komunikaty
Ogłoszenia sądowe
Ogłoszenia komornicze
Działalność sądu
expand menu Działalność sądu
Podstawa działania
Siedziba i godziny urzędowania
Struktura organizacyjna
Kierownictwo, organy sądu
Praca w sądzie
Zamówienia publiczne
Majątek i dochody jednostki
Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu
Obsługa interesanta
expand menu Obsługa interesanta
Załatw sprawę przez internet
Informacje dodatkowe dla interesantów
Opłaty
Orzecznictwo
Dostęp do informacji publicznej
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych (RODO)
Informacje dodatkowe
expand menu Informacje dodatkowe
Przyjazny pokój przesłuchań
Inne
Redakcja
Strona główna BIP
otwiera się w nowym oknie
Jednostka nadrzędna
Ważne linki
Pomoc prawna
Mediacje
Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami
Ankieta oceny satysfakcji interesanta
Rodzina 800+
otwiera się w nowym oknie
Niebieska linia
otwiera się w nowym oknie
Strona główna
Działalność sądu
Zamówienia publiczne
zapytanie ofertowe OFIN.262.16.2026
zapytanie ofertowe OFIN.262.16.2026
Link do artykułu został skopiowany do schowka.
×
Nazwa:
Usługa cyklicznego przewozu akt i dokumentów sądowych pomiędzy budynkami Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej.
Oznaczenie postępowania:
OFIN.262.16.2026
Tryb:
zapytanie ofertowe
Termin składania ofert:
29 czerwca 2026 r., godz. 10.
Dokumentacja:
Zaproszenie do składania ofert- usługi transportowe (PLIK PDF, 106Kb)
protokół odbioru(PLIK WORD, 19Kb)
Załącznik nr 1- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia(PLIK WORD, 22Kb)
Załącznik nr 2- formularz ofertowy(PLIK WORD, 67Kb)
Załącznik nr 3 - Wzór umowy(PLIK PDF, 338Kb)
Załacznik nr 4 - Harmonogram transportów(PLIK XML, 12Kb)
Załącznik nr 5 - klauzula informacyjna(PLIK WORD, 22Kb)
Załącznik nr 6 - wykaz_osob(PLIK WORD, 50kb)
Rozstrzygnięcie postępowania:
b/d
Osoba kontaktowa:
Marta Kostecka
Drukuj informację
otwiera się w nowym oknie
Rozwiń rejestr zmian
Rejestr zmian dla: zapytanie ofertowe OFIN.262.16.2026
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-06-23 15:18:28
Publikacja w dniu:
2026-06-23 15:18:28
Zmiany:
Podejrzyj
Informacje
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Kontakt z administratorem
Pomoc
Deklaracja dostępności
Dane teleadresowe
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 23
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 295-94-65
NIP 629-15-22-610
Regon 000 322 063
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.
2026
Copyright by
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa cyklicznego przewozu akt i dokumentów sądowych
Transport akt między dwoma budynkami Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej (ok. 500 m). 3 kursy w tygodniu (pon, śr, pt) w godz. 10-12. Załadunek, dowóz, rozładunek.
Dokumenty (13)
- Zaproszenie do składania ofert- usługi transportowe (PLIK PDF, 106Kb)pdf
- protokół odbioru(PLIK WORD, 19Kb)docx
- Załącznik nr 1- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia(PLIK WORD, 22Kb)docx
- Załącznik nr 2- formularz ofertowy(PLIK WORD, 67Kb)doc
- Załącznik nr 3 - Wzór umowy(PLIK PDF, 338Kb)pdf
- Załacznik nr 4 - Harmonogram transportów(PLIK XML, 12Kb)xlsx
- Załącznik nr 5 - klauzula informacyjna(PLIK WORD, 22Kb)docx
- Załącznik nr 6 - wykaz_osob(PLIK WORD, 50kb)doc
- Podejrzyjpdf
- Informacja z otwarcia ofert(PLIK PDF, 62Kb)pdf
- Podejrzyjpdf
- Podejrzyjpdf
- Informacja o wyborze korzystnej oferty (Plik PDF, 79,16 KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.