Wykonanie przeglądów rozszerzonych 5-letnich 8 obiektów mostowych
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie) szuka wykonawcy do przeprowadzenia przeglądów rozszerzonych (5-letnich) dla 8 mostów. Termin publikacji zaproszenia: 23.06.2026. Dokumenty wskazują na usługę inżynieryjno-badawczą/techniczną. Brak w załączonych plikach konkretów dotyczących wartości, terminu składania ofert, lokalizacji mostów oraz szczegółowych wymagań. Analiza oparta na metadanych i wzorach.
Treść ogłoszenia
Wykonanie przeglądów rozszerzonych 5 letnich 8 obiektów mostowych (ZP.26.2.112.2026)
2026-06-23 14:37
Załączniki
6. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
6. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
51 KB
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.4 KB
2. OŚWIADCZENIE.doc
2. OŚWIADCZENIE.doc
32 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
36 KB
5. WYKAZ OSÓB.docx
5. WYKAZ OSÓB.docx
20.11 KB
4. WZÓR UMOWY.pdf
4. WZÓR UMOWY.pdf
216.87 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (112) 23.06.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (112) 23.06.2026.pdf
357.81 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Przeglądy rozszerzone 5-letnie 8 obiektów mostowych
Usługa polegająca na przeprowadzeniu przeglądów rozszerzonych dla 8 mostów miejskich.
Dokumenty (8)
- Instrukcja
- 6. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 3. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 2. OŚWIADCZENIE.doc
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 5. WYKAZ OSÓB.docx
- 4. WZÓR UMOWY.pdf
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (112) 23.06.2026.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.